2017 İlkbahar-Yaz En Kaliteli Marka Çanta Modelleri

 2017 İlkbahar-Yaz En Kaliteli Marka Çanta Modelleri

2017 İlkbahar-Yaz En kaliteli ve Marka Çantalarını Sizler için hazırladık.

Zaman zaman koleksiyona dönüşen kadınların en vazgeçilmez tutkularıdır çantalar. Her sene değişen modayla birlikte gardıroplarımızda çok fazla çanta çeşitliliği olabiliyor. Özellikle kaliteli ve sağlam bir çanta aldığımızda yıllarca kullanabiliyoruz. Çantalar kıyafetlerin en önemli aksesuarlardır. Çok yaygın bilinir ki kıyafetten çok çantaya önem veren oldukça kadın vardır.

Kadınların çoğunun dolaplarından eksik olmayan çanta markalarını sizler için hazırladık.

1-Louis Vuitton alır.1854 yılında kurulan Dünyaca ünlü bir marka olup ilk üretimine bavul imalatı ile başlamıştır. Sonrasında çanta, giyim ve aksesuar üretimi ile sektörde baş sıralarda yer almaktan hiç geri kalmamıştır. Kalitesi ve özgün tasarımlarıyla kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Elit kesim müşterilerine göre tasarım yapılabiliyor.

2-Gucci;İtalyan markası olup Fransız bir şirkete aittir.Cüzdan,çanta ve ayakkabı üretimiyle oldukça çeşitlilik gösterir.1921 yılların da kurulmuş olmasına rağmen çok büyük başarılar elde etmiştir.2009 yılında en iyi 100 markadan biri seçilmiş olması buna örnektir.

3-Micheal Kors;Dünyaca ünlü sanatçıların en trend markası olmayı başarmıştır. Amerikan markası olup 1981 yılında kadın markası yaratmıştır.

 

4-Givenchy;Siyah çantalarıyla öne çıkan Givenchy şıklığın ve zarafetin en belirgin markalarından olmuştur.

 

5-Dolce&Gabbana;İtalyan moda markasının baştacıdır.Dolce&Gabbana; Domenico Dolce ve Stefano Gabbana ikilisi tarafından 1980 yılında kurulmuş olmasına rağmen ünlü sanatçılar en beğenilen markalardan baş sıralardadır.

 

6-Fendi;1925 yılında İtalya kurulmuş olup deri şıklığını çantada birleştirmiştir.Daha sonra Louis Vuittona hisselerini devrederek aksesuar modelleriyle yoluna devam etmektedir.

 

7-Hermes;Paris’te 1837 yılında kurulan en eski ve pahalı çanta markalardan biri olmuştur.Derinin en özel işçiliği ve tasarımları sayesinde özel yerini almıştır.

 

8- Chanel;Başta çanta modelleriyle Coco Chanel tarafından kurulmuştur.Zincirli,zarif ve küçük omuz çanta modelleriyle bilinen en önemli markalardan biri olmuştur.Sonrasında parfüm ve deri ürünleriyle tasarımlarını geliştirmiştir.

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap