Kapat

2017 Yazının Şık ve Gösterişli Takı Modelleri

Anasayfa
MODA 2017 Yazının Şık ve Gösterişli Takı Modelleri

Yazın kombininizi takılarla tamamlayın.

Her ne kadar takı alırken uzun vade de kullanacağımızı düşün sekte  her sene yeni  model ve trendlerle karşılaşıyoruz.2017 yılının soğuk ve yağmurlu günlerini geride bırakmamıza az bir zaman kala, sizlere sıcak günlere yakışacak takı modellerini derledik.

Renklerin kardeşliği

-Önümüzdeki yaz aylarında yine plajlarda sıklıkla rengarenk bileklik ve kolye modelleriyle karşılaşacağız.Bu modellerle sade,tek renk olan mayo ve bikinilerimizi daha da hareketlendirerek kombinizi tamamlayabilirsiniz.

Kalın Zincirler

-Sıcak yaz günlerinde yine büyük model zincirlerle sıklıkla karşılaşacağız.Büyük zincirli kolye,küpe ve bileklikler düz model bir elbiseye bile oldukça büyük bir hava ve zarafet katacaktır.

Geometrik düz model kolye ve takılar

– Bu takı modelleriyle genellikle gece kombinlerinizin zarafetine zarafet katacaksınız.İncecik  zincirler,ucuna eklenen geometrik modeller,kare yüzükler,iç içe geçmiş geometrik modellere sıklıkla rastlayacağız.

Gösterişli Kalın Takı Modelleri

Bu sene de sadeliğin yanı sıra iddialı modellere de oldukça yoğun yer verilecek.Öncelikle göze çarpan ilk detay olarak göreceğiz.Kalın boynu saran kolyeler,boncuk detaylı geniş bileklikler,büyük halkalı küpelere sıklıkla rastlayacağız .

Bir önceki yazımız olan Küçük Göğüslü Kadınlar İçin Sütyen Seçimi Nasıl Olmalıdır ? başlıklı yazımız Küçük Göğüsler için Sütyen Örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir