2019-2020 Küpe Modelleri

 2019-2020 Küpe Modelleri

Şıklığınızın simgesi olan küpeler, kıyafetlerinizin bütünleyici parçasıdır. 2019 küpe modelleri gösteriyor ki; bu yıl küpe modasını yaratan modacılar 90’lı yıllara özlem duyarak o yıllardan esinlenmişlerdir. Küpesiz asla diyen, hanımlar için tasarlanan yeni yılın ilk küpe modellerine hayran kalmamak elde değil. Küpe, modanın ve şıklığın bir parçasıdır, diye düşünen kadınlar için her zevke, tarza uygun küpe modellerini mağazalarda bulmak oldukça. Zengin bir çerçevede üretilen bu küpelerin birçok tarza hitap etmesi sayesinde, farklı renk ve de tasarımdaki küpeleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirisiniz. Kendi tarzınıza yakışmayacağını düşündüğünüz küpe modelleri ile insanları şaşırtan güzellikte kombinler sergileyebilirsiniz.

Bu Senenin Favori Modelleri Hangileridir?

Şaşalı ve kulağında büyük küpe modellerini sevenler için 2019 küpe modelleri tam da istedikleri tarzda. Büyük halka küpeler, ahşap veya kumaş işlemeli küpeler, taşlı, boncuklu, tüylü, eskitme görünümlü ya da zincir modeller, 2019 küpe modelleri arasında yer alıyor. Bu yılın en moda küpe modelleri arasında yer alan earcuff (kulak kaplayan) modeli, kıyafetlerin hem tamamlayıcısı hem de şıklığınıza şıklık katacak bir model olup, trend listesinin başında gelmektedir. Sadeliğinden ödün vermeyenler için damla ya da tek taş şeklinde tasarlanan küpeler de tercih edebilir. Modası hiç geçmeyen her stile uygun halka küpeler ise; yıllarca her kıyafetin kurtarıcı aksesuarı olarak kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

Renkler

2019 küpe modelleri tasarımlarından olduğu kadar, renk geçişlerinden de oldukça bahsettirdi. 2019 yılının rengi olarak görülen mor ve de dore renkleri küpe modellerinde de kendisini gösteriyor. Bu renklerin dışında her yıl tercih edilen; gold ve gümüş renkleri yine en çok tercih edilen küpe modelleri arasında hiç kuşkusuz yerini aldı. Bununla birlikte özel ya da resmi toplantılara katıldığınız gecelerde ise kadınların asla vazgeçemediği siyah rengin ağırlıklı olduğu küpe modelleri de en çok beğenilen küpe modelleri listesinin başında geliyor.

2019 Yılı Küpeleri Sadece Kadınlar İçin Mi?

2019 yılı erkekler için de birbirinden çeşitli küpe modelleri; sıkıştırmalı, figürlü ve en çok tercih edilen siyah kaplama küpeler, piyasada yerini almış durumdadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap