Alfa Kurt Oldukça Ses Getirdi

 Alfa Kurt Oldukça Ses Getirdi

Bir kurt ile insanın karşılaşması sonucu yaşanan olayları anlatan Alfa Kurt filmi oldukça ses getirdi. Film indir butonunu kullanarak bu muhteşem filmi izleyebilirsiniz. Alpha isimli bir gruptan ayrı düşerek kaybolan bir adam ile kendi sürüsünden ayrılan bir kurdun yaşamını konu alan film konumundadır.

Yaklaşık 20 bin yıl öncesine dayanan bir olayı konu alan filmde 20 bin yıl önce paleolitik çağ zamanlarında bir genç kabilesinin en bilindik grubu ile birlikte ilk av deneyimini yaşarken av esnasında yaralanır. O sırada kendini kaybeder ve baygın düşer. Baygın geçen uzun süreden sonra kendine gelir ve grup tarafından yalnız başına bırakıldığını anlar. Bunun üstüne anlamıştır ki kötü halde ağır doğa koşullarına yabani hayvanlara ve benzeri zor koşullara karşı hayatta kalmak için direnmesi gerekecek.

 Bu süreç içerisinde kendi gibi sürüsünden ayrılmış bir kurda rastlar. Kurt da onun gibi yalnızdır. Karşılaştıktan sonra kısa bir süre içerisinde birbirlerine alışırlar ve birbirlerine büyük güven kazanırlar. Birlikte birçok zorluk atlatırlar ve birbirlerine sürekli yardım ederler. İkisi de bir amaç için zorlukları aşmaktadır. İkisi de ayrıldıkları sürülerine gruplarına dönmenin peşindedir ve bunu ölümcül kış gelmeden yapmalılar. Ölümcül kışa yakalanırlarsa büyük hayati tehlike olacaktır ikisi içinde. Bu amaç doğrultusunda birlik olarak yollarına çıkan bütün zorluklardan en iyi ve en zararsız şekilde kurtulmaya çalışırlar. Bu olaylar izleyicilerin nefes kesen macera sahneleri seyretmesine sebep oluyor.

Bu sahneleri kaçırmamak için film indir seçeneğine tıklayarak filmi izleyebilirsiniz. Kurt ile grubundan ayrılan adamın birlikte yaşadığı olayları heyecanla izleyecek sahneler sizde hayranlık yaratacak. Başrolünü Kodi Smit McPhee’nin üstlendiği bu macera ve aksiyon temalı filmden gözlerinizi ayıramayacaksınız. Filmin yönetmen koltuğunda ise Albert Hughes oturuyor. Yönetmen kurguladığı bu hikâyeyi oldukça başarılı bir şekilde senaryoya çeviren senaristi ise Dan Wiedanhaupt. Filmin kadrosundaki diğer oyunculara değinecek olursak. Marcin Kowalczyk, Leonor Varela, Natassia Malthe gibi başarılı oyunculardan oluşmaktadır. Alpha filmini izlemek için ya da indirmek istiyorsanız indirfilm.mobi sitesini ziyaret ederek bu işlemleri gerçekleştirebilir Alpha filmini rahatlıkla yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap