Athena Gökhan ÖZOĞUZ’dan Sokak Ortasında Kucak Kucağa Oturan Çifte Destek Mesajı Geldi.

 Athena Gökhan ÖZOĞUZ’dan Sokak Ortasında Kucak Kucağa Oturan Çifte Destek Mesajı Geldi.

Sanatçı Gökhan Özoğuz herkesin eleştiri yağmuruna tuttuğu çifte Burası Türkiye ayıp diyen kişiye Twitter üzerinden cevap verdi.

Gökhan Özoğuz, “Kimdir bu kişiler? Hangi hakla insanların yaşantılarına müdahale? Kapalı kapılar ardında, İnsanlıktan nasibini almamış, akla bile gelemeyecek rezillikler yapanlar varken, kimsenin kendi halinde yaşanan romantizmine laf etme hakkı yoktur. Korkunç bir cehalet ve bağnazlık” diyerek görüntüleri yayan motor sürücüsüne deyim yerindeyse yaylım ateşi açtı.

Motor sürücüsü kaldırımda sarmaş dolaş oturan çifte; Kardeşim ne yapıyorsun sen urada? Burası Türkiye ayıp denen bir şey var. Çoluk var çocuk var burada. Edep denen bir şey var” diyerek müdahale etmişti. Özgün davranışları ve hassas kişiliği ile tanınan Athena gurubunun solisti Gökhan Özoğuz kaldırımda kimseye zararı olmayan romantik vakit geçiren çifte sahip çıkarak aslında ülkemizde gerçekten eleştirilecek onca şey varken bu çifte tepki göstermek maksadı ile görüntüleri sosyal medyada paylaşarak asıl ahlaksızlığın bu olmadığını belirtti. Yakın zamanda diğer sosyal mecralardan ve duyarlı bütün sanatçılardan tepkilerin geleceğini öngörüyoruz. Akla hayale gelmeyecek rezillikleri yapanlar varken, tabi ki insanlar sokak ortasında romantizm yaşayabilir” diyen Gökhan Özoğuz cümlelerini sonlandırdı.

Kaynak: http://www.haberzirve.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap