Beach’de Bekarlığa Veda Partisi Trendi

 Beach’de Bekarlığa Veda Partisi Trendi

Son zamanlarda ülkemizde de gün geçtikçe moda olan bekarlığa veda partisi kültürü gün geçtikçe daha da yaygın hal geliyor. Bu kadar çok yapılan bekarlığa veda partisi varken sizinki en özeli olsun istemez misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bu yüzden sizinle süper bir bekarlığa veda partisi trendini aylaşmak istiyoruz.

Özellikle yazın evlenecek olanların yakından ilgisini çekeceğini inandığımız beach clublarda yapılan “bachelorette party” konsepti hakkında biraz fikir vermek istiyoruz. Yazın arkadaşlarınızla sürekli gittiğiniz bir plaj da olabilir, yeni bir yer de keşfedebilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış. Sizi ve arkadaşlarınızı unutulmaz bir gün bekliyor!

Öncelikle gelinlere özel “bride” mottolu bikini ve mayoların olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var. 2018 bikini modellerinde Penti markasında arayabileceğiniz sadelikte “bride” mottolu bir bikini aşağıdaki görselde mevcut.

Arkadaşlarınıza “bride team” mottolusunu almayı unutmayın. ve küçük detaylarla gününüzü daha da güzelleştirin mesela bu dövmeler gibi. İnternet üzerinden ya da parti malzemecilerinden bunun çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Ve tabi ki son zamanların modası mottolu hasır şapkaları unutmamakta fayda var. Bu şapkalarla hem sıcaktan korunup hem de harika fotoğraf karelerine sahip olmanız mümkün!

Hem arkadaşlarınızla parti yapıp hem de günübirlik ya da bir gece kalmalı programlarla kız kıza ufak bir tatil kaçamağı da yapmış olacaksınız. Biraz bronz bir tene gelinliğin daha çok yakışacağını da söylemeden geçmeyelim.

2018 yılında evlenmeyi düşünen tüm gelin adaylarımıza ve eşlerine şimdiden mutluluklar diliyoruz. Umarız her şey gönlünüzce olur.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap