Bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamanın yolları nelerdir ?

 Bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamanın yolları nelerdir ?

Bir erkeğin size sürekli olarak bakması, sizinle konuşurken heyecanlı tavırları ve utangaç hareketleri sizden hoşlandığını belirten özelliklerden bazılarıdır. Ancak kuşkusuz ki bunlar bir erkeğin sizden hoşlandığını tamamen anlamanız adına yeterli değildir. Peki, gerçekten hoşlanan bir erkek bunu nasıl belli eder? Bunun en önemli cevaplarından biri sizi kıskanarak sahiplenmesidir. Gerçekten hoşlanan bir erkek mutlaka kıskanır. Sizi kıskanmayan bir erkeğin sizden hoşlanıyor olma ihtimali oldukça düşüktür. İşte, bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamanızın püf noktaları;

Bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamanın yolları nelerdir ?

* Sebepsiz olarak arayabilir veya mesaj atabilir;

Bir erkekten gelen sebepsiz mesajlar ve telefonlar size karşı ilgi duyduğunun en önemli kanıtıdır. Şayet bu kişi sizi sıklıkla arıyor ve sesinizi duymanın ona iyi geldiğini belirtiyorsa sizden gerçekten hoşlanıyor demektir.

* Tavsiyeleriniz onun adına önemlidir;

Bireyler sadece sözüne güvendiği kişilere fikir sorar ve onların tavsiyelerine önem verir. Şayet hoşlandığınız erkek size farklı konularda fikir danışıyor ve tavsiyelerinizi uyguluyorsa bu sizinle gerçekten ilgilendiğini gösterir. Özellikle de giysi seçimi ile alakalı fikirleriniz onun adına önemliyse sizden çoktan hoşlanıyor ve sadece size çekici görünmek istiyor demektir.

* Sevgi dolu gülümsüyorsa;

Sizden hoşlanıp hoşlanmadığını gösteren en bariz işarettir bu! Daha samimi olmak adına yaklaşmaya ve sohbeti arttırmaya çalışıyordur.

* Size benziyorsa;

Erkekler bazen farkında olmadan hoşlandıkları kadına benzediklerini ispatlamaya çalışırlar. Siz güldüğünüzde gülen, konuşma şeklinizi taklit eden ve hoşlandığınız şeyleri yapmaya çalışan erkek kesinlikle sizden hoşlanıyordur.

* Kaşlarını havaya kaldırıyorsa;

Sizinle konuşurken kaşlarını kaldırıyor ya da gözlerini kocaman açıyorsa bilin ki o anda içerisinde fırtınalar kopuyor ve bunu yalnızca bu kadar gizleyebiliyor. O kırılmaz gibi gözüken kabuğunun altında minicik bir çocuk var ve o çocuk heyecandan ölüyor.

* Kıpır kıpırsa;

Bir oturup bir kalıyor, yerinde duramıyorsa sinir sistemi çökmüştür. Üzerinden bir türlü atamadığı bu gerginlik tamamen size karşı olan yoğun ilgisinin bir sonucudur.

* Utangaçsa;

Karşınızda yanakları kızarıyor, elini ayağını nereye koyacağını bilmiyorsa notunu baştan vermeyin. Bu işaretler onun çekingen bir erkek olduğunu değil sizin yanınızda heyecanını kontrol etmekte zorlandığını da göstermektedir.

* Gözbebekleri büyüyorsa;

Hislerimizi belli etmek istemiyor olsak da bazen gözlerimiz bizi ele vermektedir. Çünkü heyecanlandığımız ya da paniklediğimiz zamanlarda gözbebeklerimiz büyür ve bu asla saklanması mümkün olmayan işaretlerden biridir.

* Ellerini cebinde tutuyorsa;

Erkekler dünyasında bu hareket benim kendime güvenim tam ve ben kendimden eminim anlamını taşır ve bunu yapmasının sebebi size etkilemeye çalışmasıdır.

* Göz teması kuruyorsa;

Şüphesiz ki göz teması iletişim bakımından oldukça önemlidir ve gözlerini üzerinizden alamayarak sık sık size bakması ilgisini çektiğinizin en önemli işaretidir.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap