BOĞAZDA TEKNE TURU VE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONLARI

 BOĞAZDA TEKNE TURU VE EVLENME TEKLİFİ ORGANİZASYONLARI

Bir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı , kültürü ve tarihi zenginliğini de içinde bulunduran muhteşem bir şehir olması sebebiyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenlemeleri gerçekleşmekte olup bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camileri, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en güzel şekilde tekne turumuzdan keyif alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel bir atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları boğaz turu sayesinde geçirebilirsiniz.

Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümüsürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir ziyafet içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Tekne kiralama hizmetiyle birlikte özel turlar düzenleyebilir teknede düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi pek çok hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.. Sadece günlük tekne kiralama veya yüzme turu  yaparak da en güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel vakit geçirmek için ideal bir aktivite olacaktır. Boğaz da tekne kiralama sevdikleriniz için vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye çıkarmak sizler için arkadaşlarınızın gözünde mükemmel bir intiba bırakacaktır. Harika bir deneyim ile güzel İstanbul’u en iyi şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.

Yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok daha cazip ve çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize göre düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sunmaktayız

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın