Burun Dolgusu Yaptırmak İsteyenler Dikkat!

 Burun Dolgusu Yaptırmak İsteyenler Dikkat!

Yüzümüzdeki ifadeyi belirleyen en önemli organlardan biride hiç şüphesiz burnumuzdur. Şekli itibari ile yüz şeklinin oluşmasını en çok etkileyecek olan burun, kimi zaman estetik görünüm kusurlarına sebep olabilmektedir. Bu tür estetik görünüm şikâyetlerini değiştirebilmek için ameliyatlı çözümler önerilse de kimi zaman burun dolgusu uygulaması ile kısa sürede ameliyat olmadan istenen görüntüye ulaşabilmekte mümkün olabilmektedir.

Günümüzde burun dolgusu Eskişehir’de Dr. Oğuz Uçar tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Burun dolgusu işlemi; nefes sorunun temel olarak yaşamayan, cerrahi müdahale yapılacak kadar burun şekil bozuk olmayan kişilere burun dolgusu Eskişehir’de Dr. Oğuz Uçar tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Burun dolgusu işlemi, yaklaşık olarak 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır. Burun dolgusu yapılmadan önce işlem için uygun olup olunmadığı ile alakalı değerlendirmenin yapılması gerekmektedir. Her iki burun deliği ayrı bir şekilde değerlendirilen nefes alıp verirken zorlanıp zorlanmadığına kesinlikle bakılması gerekmektedir. Burun dolgusu işlemi yapılırken burunda herhangi bir küçülme durumu kesinlikle olmaz. Bu tür bir işlemin yapılabilmesi için cerrahi müdahale uygulanması gerekmektedir.

Burun dolgusu işlemi ile burun ucunda belli bir düzeye kadar kalkama sağlanılabilir. Belirli ölçüler ile varsa eğer bir kemerli görünüm bunun bir miktar düzelme durumu sağlanabilir. Belli bir ölçüde şekil bozukluğu varsa asimetrik bir görüntünün oluşması da sağlanabilir.  Ancak herhangi bir cerrahi müdahale olmadan elde edilen başarılı sonuçlara bakıldığı zaman oldukça avantajlı bir işlem olduğu görülebilir.

Burun dolgusu işlemi lokal anestezi ile yapılmakta olan bir işlem olarak bulunmaktadır. Kullanılmakta olan hyaluronik asit her dokuda farlı sürelerde bulunmasına rağmen genel olarak 1 yıl boyunca hacim desteği sağlamaktadır. Burun dolgusu işlemi kolay bir işlem gibi dursa da kesinlikle işinde uzman olan doktorlar ile çalışılması gereken bir işlemdir. Bundan dolayı işlemi yaptıracağınız doktor seçimi için en ideal seçim Dr. Oğuz Uçar olacaktır. Dolgu işlemini yapmadan önce gerekli olan tüm kontrolleri tam bir şekilde yapacak olan Dr. Oğuz Uçar sizi riske atacak hiçbir adımı uygulamayacaktır.

Medikal Estetik Uygulaması Burun Dolgusu

 Günlük hayatınıza hızlı bir şekilde dönme imkânı sağlayan burun dolgusu işlemi, medikal estetik uygulaması olup oldukça kısa bir süre içerisinde hokka gibi bir buruna sahip olmanızı sağlamaktadır.10- 15 dakika gibi oldukça kısa bir süre içerisinde oldukça güzel bir buna sahip olmanızı sağlayan burun dolgusu işlemi, 18 aya kadar bir süre ile kalıcılık sağlayabiliyor.

Burun dolusu ile ilgili bilinen en büyük yanlışlardan biri bu işlem kesinlikle burun küçültme işlemi değildir. Burnunuzun boyutundan memnun değilseniz cerrahi bir işlem yaptırmanız gerekmektedir. Burun dolgusu burnun çok daha güzel görünmesi için yapılan oldukça rahat bir işlemdir. Burun dolgusu işlemini yaptırdıktan sonra dolgusu süreniz dolduktan sonra yine aynı şekilde tekrardan dolgu yaptırabilmeniz mümkün olmaktadır.

Burun dolgusu işlemi genelde burunda eğrilik, burun ucunu kaldırma, burun asimetrisini sağlama, estetik ameliyat olduktan sonra burun üzerinde hafif bir asimetrinin sağlanması ve burundaki çökük alanların doldurulması için yapılmaktadır. Burun dolgusu işlemin her hastaya yapılması mümkün değildir. Bunun için gerekli, olan şartların sağlanması gerekmektedir. Sağlık için bu testlerin şart olduğunun unutulmaması gerekmektedir. Sağlıklı bir şekilde burun dolgusu yaptırıp çok daha güzel bir görüntü elde etmek için uzman kişiler ile çalışmak gerekmektedir. Bunun için Eskişehir’de hizmet vermekte olan memnuniyet oranı ile tercih sebebi Dr. Oğuz Uçar sizin için ideal adres olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap