Kapat

Çekici ve Trend Kadın Kol Dövme Modelleri

Anasayfa
DÖVME MODELLERİ Çekici ve Trend Kadın Kol Dövme Modelleri

Sizler için en iyi bayan kol dövme modellerini bir araya topladık. Küçük , Büyük En trend ve yeni dövmeleri burada bulabilirsiniz!

Biliyoruz ki her kadın sezonu ya da dönemi ne olursa olsun sahip olduğu bütün kıyafetler, aksesuarlar veya minik unsurlar ile hoş ve güzel görünmek ister. Bu durum son derece de normaldir. Çünkü insanların takdirini ve beğenisini kazanmak her kadının arzu edeceği bir durum olarak dikkat çeker. İşte bu noktada da bir takım konular ön plana çıkarken, tıpkı kıyafet seçimleri gibi vücuda işlenen dövmeler de bu anlamda dikkat çekmektedir.

      

En sık yaptırılan dövmelere bir göz atıldığında ise dövmenin modelinden çok hangi bölgeye işeneceği ve buna göre de seçimler yapıldığı sonucu ortaya çıkmaktadır. İşte bu noktada da 2017 yılında hangi kol dövmelerinin kadınlara uygun olacağı ile ilgili de çeşitli yorumlar yapılabilir. Peki, bu seneye ait ve kollara uygun şekilde en özellikli ve en güzel dövmeler nelerdir?

  

2017 Yılında Kadınlar Kollarına Bu Dövmeleri Yaptırıyor

Kadınların kollarının inceliği ve naifliği düşünüldüğü zaman kaba saba ve fazla hacimli modeller ollara uygulanmamaktadır. Bunun yerine daha tatlı, daha kibar ve daha ince kol dövmeleri tercih edilmektedir. Erkekler de kadınların kollarına baktıkları zaman bu tarz güzel ve hoş detayları görebilmek isterler. Her ne kadar kolundaki bir yanık izini ya da farklı bir lekeyi kapatmak adına hacimli ve geniş dövmeler yaptıran kadınlar olsa da, genel anlamda daha kibar seçeneklerin tercih edildiği görülebilmektedir. Buradan yola çıkarak 2017 yılında hangi dövmelerin kadın kolları adına popüler olduklarını sizler için derledik…

     

   

– Sevilen kişilerin isimleri; Kollara en çok giden ve modası asla eskimeyecek olan bir model olarak kadınlar kollarına çocuklarının ya da eşlerinin / sevgililerinin isimlerini dövme olarak yaptırabilirler. Sadece ismin hepsi değil, bazen baş harfler de iş görmektedir.

  

      

– Sade kıvrımlı yaprak; 2017 yılının kol dövme modası kadınlarda nedir diye bir soru sorsak, tartışmasız ilk 3’e yazılacak olan modellerden birisi de kıvrımlı ama sade duruşlu yaprak figürüdür.

– Sarmaşık; Yine 2017’de kadınlar için sarmaşık modelinin de sıkça tercih edildiği görülebilmektedir.

      

      

  

Bir önceki yazımız olan En Güzel Ayak Bileği Küçük Dövme Modelleri 2017 başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir