Cocosh She Messy Beauty 18’li Göz Far Paleti Ürün İncelemesi

 Cocosh She Messy Beauty 18’li Göz Far Paleti Ürün İncelemesi

Cocosh She, kozmetik sektöründe yenilikçi yaklaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tamamen yerli bir marka olan Cocosh She kozmetik markası, yerli pazara katma değer sağlama amacıyla yola çıkıyor. Tüketicilerin, uygun fiyatlara kaliteli ürünlere ulaşmasını sağlayan kozmetik markası, uluslararası kozmetik standartlarına göre üretim yapıyor.

Yılların Deneyimi Yerli Kozmetik Sektörüne Yeni Bir Soluk Getiriyor

Cocosh She markasını kuran Binali Ekşi, 20 yıllık sektörel deneyimiyle kendi markasını yarattı. Yurt dışında birçok markanın ithalatını gerçekleştiren ve yurtdışındaki markaların Türkiye’ye satışını yapan Binali Ekşi, 2012 yılında kendi markasını kurdu. 2015 yılında ise Cocosh She e-ticaret sitesini açan Ekşi, e-ticaret alanında da kendini ispatladı.

Kozmetik ürünleri, makyaj ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi türlerin ürün yelpazesinde yer aldığı Cocosh She markası her geçen gün skalasını daha çok genişletiyor. Uygun fiyat politikasıyla ve kaliteli makyaj malzemeleriyle piyasaya yenilikçi bir yaklaşım getiren marka, yerli pazarda büyük bir marka olma yolunda ilerliyor.

Cocosh She Messy Beauty 18’li Göz Far Paleti Göz Makyajına Işıltı Kazandırıyor

Cocosh She Messy Beauty 18’li Göz Far Paleti pastel renkleri, canlı renkleri, ışıltılı renkleri ve koyu renkleri ile istediğiniz seçeneği size sunuyor. Bu harika göz farı paleti ile farklı stillerde makyaj yapmanız mümkün. Dilerseniz uçuk tonlarda bir günlük göz makyajı yapabilirsiniz ya da canlı renkleri kullanarak cıvıl cıvıl ve enerjik göz makyajı yapabilirsiniz.

İsterseniz koyu renklerle dumanlı göz makyajı yaparak bir iş toplantısına katılabilirsiniz. Alternatif olarak ışıltılı glitter göz farlarını kullanarak gece şıklığına imzanızı atabilirsiniz. Partiler, toplantılar, kokteyl organizasyonları, nişan ve düğün törenleri, alışveriş merkezi, plajlar, kumsal partileri gibi pek çok etkinliğe özgü farklı göz makyajı stilleri oluşturabilirsiniz.

Her ortama ve her duruma uygun göz makyajı yapmak için çok şık ve çarpıcı renklere sahip olan Cocosh She Messy Beauty 18’li Göz Far Paleti’ni kullanabilirsiniz.

Çok yönlü kullanıma imkan tanıyan Cocosh She far paletindeki en açık rengi, ten makyajınızda aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz. Üstelik kaş kemiği bölgesine bu rengi uygulayarak göz makyajınızın daha vurucu görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca gözleriniz bu stilde makyajla daha büyük görünür ve gözleriniz vurgulanmış olur. Ten makyajınızı yapmak için ise Cocosh She fondöten ve Cocosh She highlighter kullanabilirsiniz.

Cocosh She Nerede Satılır?

Cocosh She internet sitesinde kozmetik ürünlerini satın alabilirsiniz.

Cocosh She Far Paleti Fiyat

Cocosh She Messy Beauty 18’li Göz Far Paleti fiyatı 149,90 TL’dir.

Cocosh She Far Paleti Yorumları

Cocosh She far paleti kullananların yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

“Ürünler kremsi değil toz farlardan oluşmakta ve aldığım günden beri kullanıyorum şuana kadar neredeyse sıfır tozutma bu yönü ile kalbimi kazandı bile 🙂 Ambalajlanmasına da dikkat çekmek istiyorum, ürün kalın bir kartona preslenmiş farlardan oluşmakta. Kapağında bulunan aynası ve minik tasarımı ile makyaj çantalarında yer kaplamayacak bir yapıya sahip aynı zamanda yine kartondan oluşan kılıfı ile de ürünün düşmelere karşı kırılma riskini de bu şekilde en aza indiriyor.”

“Güzel aradığım far tavsiye üzerine aldım memnun da kaldım simsiz olmasına bayıldım bence yoğun makyaj yapmayanlar için ideal bir far paleti ve ucuz olmasıda cabası.”

https://www.cocoshshe.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap