Danla Bilic Sevgilisinden Ayrıldı! İşte Ayrılıkla İlgili İlk Açıklama

 Danla Bilic Sevgilisinden Ayrıldı! İşte Ayrılıkla İlgili İlk Açıklama

Son yıllarda hayatımıza giren sosyal medya platformları ile birlikte bir çok sosyal medya fenomeni ortaya çıktı. Özellikle eğlenceli, mizah içerikli paylaşımlar yapan sosyal medya kullanıcılarının takipçi sayısı günden güne artıyor. Hal böyle olunca bu fenomenlerin özel hayatları da merak edilir hale geliyor.

Twitter, Instagram gibi sosyal medya platformlarında yaptıkları paylaşımlarla oldukça ciddi bir takipçi kitlesine sahip olanlardan biri ise ki Danla Bilic. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Berat Demir ile ayrıldığı iddiaları sosyal medyada konuşulmaya başlandı. İlişkinin başlarında “Tatlıcı” diye bahsettiği sevgilisi Berat’ın ismini ve yüzünü sır gibi saklayan Danla, ilişkinin ilerleyen zamanlarında birlikte oldukları anlara ait paylaşımlar yapmaya başlamıştı. Danla Bilic’in sosyal medya hesabından sevgilisi ile birlikte çekilen fotoğraflarını silinmesi hatta sevgilisi ile birlikte Youtube’da bir videosu bile bulunan Danla’nın bu videoyu kaldırması akıllara ayrılık sorularını getirdi. Bu gece Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile ayrılık iddialarının doğru olduğunu resmen açıkladı. Paylaşımdan 15 dakika sonra bu açıklama yazısını kaldırdı. Danla Bilic sitem dolu ve sert bir dille yaptığı paylaşımında “Çok güzel bir ilişki yaşadım, kavgasız gürültüsüz gayet tatlı bir şekilde bitti.” cümlesiyle ayrılığı resmen doğrulamış oldu.

İşte o paylaşım;

5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelen Danla Bilic’in asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde okuyan Danla, 2. sınıf öğrencisidir. Twitter hesabı üzerinden, futbolcularla sosyal medyadaki mesajlaşmalarını ifşa etmesi üzerine bir anda tanınan Danla Bilic, daha sonra Youtube üzerinden yayınladığı makyaj videoları ile takipçi sayısını daha da arttırarak ciddi bir üne kavuştu. Kendisine ait bir marka ile makyaj ürünleri satışına başlayan Danla, bu konuda da bir başarı elde etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap