Dikkat Kırılır Etiketi Ne İşe Yarar?

 Dikkat Kırılır Etiketi Ne İşe Yarar?

Dikkat kırılır etiketi özellikle kargo gönderilerinde içinde kırılacak her türlü eşyanın bulunduğu kolilerin üzerine yapıştırılan bir etiket türüdür. Kolilerin üzerine dikkat kırılır yazısını elle yazmak yerine bu etiketlerin kullanımı çok daha kolay ve pratiktir. Barkod sitesi ile dikkat kırılır etiketi kullanımı sayesinde gönderi paketleme işleriniz çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Dikkat kırılır etiketi rengi ve görüntüsü dolayısıyla dikkat çeker ve böylece koli içerisindeki eşyalara herhangi bir zarar gelmeden taşınması mümkün olur. Dikkat kırılır etiketi talebe bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilir.

Dikkat Kırılır Etiketi Nerede Kullanılır? 

Dikkat kırılır etiketi uyarı ikaz ve güvenlik etiket kategorisinde yer alır. Bu etiket türü kargo ve sevkiyat işlemlerinde en fazla kullanılan etiket çeşitleri arasında ilk sırada yer alır. Uyarı etiket türlerinden biri olan dikkat kırılır etiketi genellikle uluslararası standartlara uygun bir şekilde üretiliyor. Uluslararası standartlar gereği belirlenmiş olan sembol ile üretilen bu etiket türü opak veya kuşe baskı olarak hazırlanır. Opak ya da kuşe kâğıt özelliğini taşıyan bu etiketlerin boyutları ise müşterilerin taleplerine göre farklı ebatlarda üretilebilir. Tüm edatları Barkod sitesinde bulabilirsiniz.

Dikkat Kırılır Etiketi Özellikleri

Dikkat kırılır etiketi sevkiyat alanında en fazla ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan etiket türleri arasında yer alıyor. Kaliteli ve dayanıklı kâğıt kullanılarak üretimi yapılan bu etiket parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Dikkat kırılır etiketi taşınma sırasında hassasiyet gerektiren tüm eşya kolilerinin üzerine yapıştırılır. Dikkat kırılır etiketinin bulunduğu koliler taşıyıcıların dikkatini çeker ve böylece hassas eşyalar güvenli ve sağlam bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılır.  Dikkat kırılır etiketi eşya kolisi üzerine yapıştırıldığında yüzeyden kolay bir şekilde çıkmayacak yapışkanlı bir kısmı sahiptir. Üzerinde yer alan kırılır sembolü ürün taşıma sırasında dikkatli olunmasını sağlar.

Dikkat Kırılır Etiket Çeşitleri

Sevkiyat alanında önemli bir yere sahip olan uyarı etiketleri grubunda bulunan dikkat kırılır etiketi oldukça dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Bu etiketler ısıya suya sürtünmeye güneşe ve neme karşı dayanıklıdır. Dikkat kırılır etiketleri parlak ve pürüzsüz yüzey yapısına sahiptir. En fazla kullanılan ikaz etiketleri arasında yer alan bu etiketin bir yüzeyi tamamen yapışkanlıdır. Bu yapışkan kuvvetli ve sağlam bir şekilde etiketin yüzeye yapışmasını sağlar.

Dikkat Kırılır Etiketi Fiyatları Nasıldır?

Dikkat kırılır etiketleri isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda ve renklerde üretimi yapılabilen malzemelerdir. Bu etiketlerin fiyatları ebatlarına ve üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine bağlı olarak farklılık gösterir. Hangi ebatta olursa olsun dikkat kırılır etiketlerin fiyatları ekonomiktir. Rulo halinde satışı yapılan bu etiketler istenilen sayıda satın alınabilir. Dikkat kırılır etiketini kargo lojistik ve diğer sevkiyat alanlarında kullanarak ürünlerin zarar görmeden, çıkış noktasındaki hali ile ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu etiketler için Barkod sitesine bakabilirsiniz.

Kaynak: https://www.barkodonline.com/etiketler/renkli-kuse-etiket

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap