Dokuma Lastik Kullanım Alanları

 Dokuma Lastik Kullanım Alanları

Dokuma işlemi eskilerden günümüze kadar uzanan ve her türlü gereçleri yapabilecek bir yöntemdir. Dokuma sağlamlığı ve çeşitliliği ile bizim birçok alanda kullanabileceğimiz gereçlerin üretiminde karşımıza çıkmaktadır.

Sektörel olarak farklılık gösteren ve birbirinden farklı sektör ve amaçlara hizmet eden Ledtexwebbing sizler için yenilikler üretmeye ve var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Lebtexwebbing 0,8 cm ile 23 cm arası genişlikte farklı renk ve çeşitliliği ile birlikte ürünlerini sunmaktadır. Polyester, naylon ve pamuk kullanarak giyim sanayi başta olmak üzere pek çok sektöre dokuma lastiküretimi yapmaktadır. Bunların haricinde kişiye özel olarak yapılan ürünler de bulunmaktadır. Genişlik, renk, ham madde müşterilerimizin seçeceği sekilde hazırlanmakta ve sunulmaktadır. İstenilen ölçülerde kişiye özel üretilmesi firmamızın tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

1992 yılında kurulan firma İstanbul-İkitelli başta olmak üzere Avrupa dahil 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.  Çeşitli ürün yelpazesi ile dar dokuma lastikler, süper lastik, ayakkabı lastikleri, fantezi lastik, dar dokuma şeritler, çanta kolonları, yatak şeritleri, askeri kolonlar, dokuma kolon, ekstraforlar ve biyeler ile yıllardan beri süregelen üretimi bugün de tüm kalite ve güvencesiyle müşterileriyle buluşturmaktadır.

Sektördeki tecrübesi, uygun fiyatları, zamanında ve hızlı teslimat ve müşteri memnuniyeti odaklı üretim ve çalışma şekli ile sizlere hizmet sunmaktan büyük zevk almaktadır. Polyester, pamuk ve poliproplende müşterilerin istediği renge özel renk boyama çalışması yapılmaktadır. Ledtex sahip olduğu son teknoloji dar dokuma makineleri, sistemleri ve deneyimi sayesinde, iplikten, dokumaya; üretimin tüm aşamalarında büyük titizlikle çalışmaktadır.

Firmanın kurmuş olduğu üretim sistemi; müşterilerine en iyi kaliteyi en kısa sürede ulaştırmayı sağlamaktadır. Ledtex‘te ulaşılan kalite standartları, tüm üretim aşamalarının tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirilmesi ve üretimin her aşamasındaki gösterilen titizlik sayesindedir.

Sunulan hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyeti firma için her zaman ön planda tutularak saygınlığa ve tercih edilmeye önem verildiği gösterilmektedir. Ürün çeşitliliğinin önemi, herkese hitap edebilmek adına her geçen gün daha fazla modern ve yaratıcılıkla ürünleri müşterilerle buluşturmaktan keyif almaktadır. Firmayı tercih ederek sizin isteğiniz üzerine üretilen ürünlere ulaşmanız da çok büyük önem taşımaktadır.

Ev tekstilinden tıbbi/ortopedi sektörüne kadar ulaşan ürünlerin pazar ağı çok büyük olup ihracat da her geçen gün hızla artmaktadır. Stokların devamlı güncel olması önemli olup zamanla mücadele de vakit kaybetmeden ürünleri size zamanında ve hızlı teslimat yapmak Ledtex için bir çalışma prensibidir. Firmaya https://ledtexwebbing.com/tr/ adresi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap