El İşi Gümüş Alyanslar Çiftlerin Favorisi Oldu

 El İşi Gümüş Alyanslar Çiftlerin Favorisi Oldu

Şıklığı ile göz kamaştıran ve parlaklığı ile hem kadınların hem de erkeklerin tercihi olan gümüş artık alyans tasarımlarında çok daha fazla kullanılmaya başlandı. Çok sayıda kişi tercihini gümüş alyans modellerinden yana yapıyor. Son derece şık ve etkileyici bir görünüme sahip olan bu tasarımların geniş model seçeneği yelpazesi sunması da dikkatlerden kaçmıyor.

Aynı zamanda gayet makul bir bütçe ayırmak gümüş alyans modelleri arasından rahatlıkla seçim yapmayı sağlıyor. Bu tasarımlar için yüksek rakamlarla ödeme yapılmasına gerek olmadığından altın materyalden hazırlanan tasarımlara cazip bir alternatif olduklarını da belirtebiliriz. Çiftlerin gümüşten hazırlanan modellere olan ilgisi arttıkça model seçenekleri de genişlemeye devam ediyor.

Çiftler En Çok Hangi Alyansları Seçiyor?

Peki, en çok hangi gümüş alyans çeşitlerinin ilgi gördüğünü merak ediyor musunuz? Bu noktada sıralamanın başında isim yazılı alyanslar var. Üzerinde isim ya da baş harf bulunan tasarımlar aynı zamanda kalp, sonsuzluk işareti gibi son derece romantik olan figürlerle de süsleniyor. Bu sayede daha göz alıcı bir görünüm kazanıyor ve haliyle çiftleri cezbetmeyi de başarıyor.

Bununla birlikte söz, nişan ya da evlilik yüzüğü olarak sade modellerin pek tercih edilmediğini de belirtebiliriz. Artık çeşitli işlemeler ile çok daha estetik bir güzelliğe bürünen modeller daha fazla ilgi görmeye başladı. Örgü deseni ile taçlandırılan ve çiftlerin birbirlerine olan bağlılıklarını simgeleyen gümüş alyans modelleri yine favoriler arasında yer alıyor.

Aslında örgü deseni çeşitli aksesuarlarda sıklıkla kullanılıyordu. Ancak bu yeni sezonda daha farklı duruşlarla daha fazla sayıda yüzüğü süslüyor. Parlak taşlarla bezenen modeller de favoriler arasında mevcut. Aslında çiftler tasarımları incelemek için genellikle Eylül Alyans web adresine uğruyor. Bu sitede gümüşün en şık versiyonlarını görebilirsiniz. Aynı zamanda model seçeneklerine yenileri de eklenmeye devam ettiğinden gün geçtikçe seçenek sayısı da artıyor.

Fiyatların gayet makul düzeyde olduğunu da belirtmemiz lazım. Zira bu nedenle çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir site ve aynı zamanda sıra dışı alyanslar isteyenler için de cazip modeller sunabiliyor. Siz de tasarımları incelemek için bu adrese yönelebilirsiniz.

Reklamdır:

Eylulalyans.com Sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap