Kapat

Erkek Yabancı Ünlülerin En İyi Dövme Modelleri

Anasayfa
DÖVME MODELLERİ Erkek Yabancı Ünlülerin En İyi Dövme Modelleri

Yabancı Ünlülerin Dövmeleri  , Anlamları, Erkek Ünlülerin Dövme Modelleri 2017

Herkes sosyal çevresine ve arkadaşlarına karşı daha hoş, daha güzel ve daha karizmatik görünmek ister. Çünkü beğenilmek, takdir edilmek, ilgi görmek hemen hemen her insanoğlu için önem taşır. İşte bu noktada da bir takım konular önem arz ederken, erkeklerin de en az kadınlar kadar kişisel bakımlarına bu yönden önem verdikleri görülebilir. Daha yakışıklı ve daha karizmatik görünmek adına bir takım konular ön plana çıkarken, dövme yaptırmak da değerlendirilebilir. Gerek saç şekli, gerek kılık kıyafet gibi dövmeler de mutlaka ki erkekleri iyi hissettiren unsurlar arasında gelir. Ülkemizde de erkeklerin ünlü kişilerden örnekler ile kendilerine dövme yaptırdıkları bilinmektedir. Örnek olarak İlhan Mansız gibi, Kerem Bürsin gibi isimler öne çıkarılabilir. Bu kişilerin vücutlarında oldukça hoş duran farklı tarz dövmeler sıradan insanların da sıradanlıklarını atıp yıldız gibi parlamalarına ortam hazırlar.

Futbolcular, Mankenler, Oyuncular…

 

Dünya çapında futbol yıldızları, rock müzik yıldızları ve daha pek çok ünlü kişi vücutlarında ya da bir uzuvlarında bulunan dövmeler ile kendilerini gösterirler. Alessio Cerci gibi attığı golün tarihini ve saatini göğsüne yazdıran futbolcular olduğu gibi, daha farklı zevklerini de dövme açısından değerlendiren kimseler yer almaktadır.

 

Yine bir başka dünyaca ünlü yıldız Boateng de dövmeleri ile sık sık gündeme gelmektedir. İtalya’da yaşadıklarını dövmeleri ile de perçinleyen ünlü oyuncu pek çok gence rol model olmaktadır.

Maura Icardi de dövmeli yıldızlar arasında yerini almaktadır. Çocuklarının adının yazılı olduğu dövmeleri taşıyan Icardi, bununla gurur duymaktadır.

Kupa koleksiyoneri Sergio Ramos vücudunda kupa dövmeleri ile gezmektedir. Bu da kendisinin sahalardaki başarılarını dövmelerini göstermede de kanıtlar niteliktedir.

Dünyanın faal en iyi ve en yetenekli futbolcusu Messi dövmelere sahip olan ünlü erkeklerden… Bacağında oğlunun el izini dövme olarak taşıyan Messi, belki de oyununu oynarken bundan güç alıyor olabilir…

Daha çok tozluğunun alt kısmında kaldığı için görünmese de ünlü İtalyan futbolcu Rossi’nin de bir dövmesi var. Bu dövme adeta bir gözdağı niteliğinde…

Ülkemizde sansasyonel hareketleri ile tanınan ve tuhaf giyim tarzı ile manşetlerde yer alan Meireles de vücudundan eşi ve çocuklarına yer veren futbolculardan…

 

Danimarkalı Agger sırtında Vikingler’e uzanan bir dövme figürü ile dikkat çekiyor. Ünlü topçu, atalarını unutmuş değil.

Fransız futbolcu Djibril Cisse neredeyse 40’ın üzerinde dövmeye sahip olmasından dolayı bu alanda bir ikon haline gelmiş durumda.

İtalya futbolunun önemli ismi Materazzi de farklı dövmeler ile gündeme gelen ünlülerden. Vücudunda çeşitli dövmelerin yanı sıra melek kanatları da bulunan bu oyuncu gençleri kendine özendiriyor.

Galatasaray’ın ve Hollanda’nın yıldız oyuncusu Nigel De Jong da çok sayıda dövmesi ile vücudunu kaplatmış durumda. Daha çok tribal dövmeler sporcunu vücudunda dikkat çekiyor.

Futbol dünyasının bir başka efsane ismi olan Ibrahimovic de önemli dövmelere sahip. “Beni yalnızca Tanrı yargılar” cümlesini göğsünde taşıyan ünlü oyuncu gençlerin dikkatini çekiyor.

Bir başka ünlü futbolcu Dani Alves de vücudunda eşi ve çocuğunu taşıyor. Göğsünde oğlunu, sağ kolunda ise eşini dövme olarak taşıyan oyuncu, gücünü de en sevdiklerinden alıyor.

Ülkemizde pek çok kesim tarafından bilinen ve tanınan Mesut Özil de dövmelere sahip olan ünlüler arasında bulunuyor. Kolunda aslan dövmesi olan Mesut Özil, bunun anlamını ise açıklamıyor.

Yaşadığı şampiyonlukları göğsüne kazıtan David Beckham, ülkesinde olduğu kadar dünyada da popüler dövmelere sahip.

Bu günlerde Survivor ile gündemde olan İlhan Mansız da çeşitli dövmelerini sergilemekten geri durmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maltepe escort