Erkekler ; Kadınlarda En Çok Nelere Dikkat Ederler ?

 Erkekler ; Kadınlarda En Çok Nelere Dikkat Ederler ?

Erkekler Kadınlarda En Çok Nelere Dikkat eder ? 

Her erkek kadınlardan etkilenirken bazı noktalara daha çok dikkat eder. Bu anlamda erkeklerin kadınlarda özellikle gözlemlediği , takip ettiği ve ilgi çekici bulduğu bazı durumlar olabilir. Kadınlar bunların farkında olarak bir takım önlemler alabilir ve buna uygun şekilde davranabilir, buna göre fikir sahibi olabilirsiniz.. Peki, bu konular neler ? Nelere Dikkat etmeliyiz ? Devamı yazımızda..

 

Dudak Yapısı

Her erkek kadınlarda dudak yapısına, dudağın çekiciliğine dikkat eder. Kadınların ruj renklerinden dolgun dudak yapısına kadar her bir detay erkekler için önemlidir. Bilinç altıyla bile olsa dudaklar ile ilgili bir değerlendirme olduğu muhakkaktır. Bu nedenle de en güzel ve en hoş şekilde görünmek, harika bir ruj ile de bunu desteklemek mümkündür.

 

Saç Yapısı

Kadınların pek çoğu uzun saç bıraksa da, erkekler arasında kısa saç seven de pek çok erkek vardır. Bu konu fazlası ile görecelidir, ancak hangi şart altında olursa olsun saç uzunluğu, saç yapısı mutlaka ki erkeğin radarlarınca tespit edilip değerlendirilir. Bu nedenle de saçlara fazlası ile dikkat edilir.

 

 

Giyim Kuşam

Erkekler için en önemli konuların başında giyim gelmektedir. Pek çok kadın yerine göre kıyafet seçimi yapıp yerine göre de ayakkabılarına karar verebilir. İçinde bulunulacak olan ortam dâhilinde her isteyen kadının istediği şekilde giyinmesi ve süslenmesi erkekleri baştan çıkarmaya yetebilir. Erkekler şık, güzel ve hoş giyinimli kadınlara ayrı bir ilgi gösterirler.

 

 

Koku Faktörü

Her erkek muhakkak ki beğendiği kadının güzel ve ferah kokmasını ister. Bu durum yalnızca gündelik hayat için değil cinsel yaşamda da aynıdır. Erkeklerin kadınlarda koku faktörüne çok dikkat ettikleri ve buna göre de beğenilerini sağladıkları da söylenebilir. Erkeğin sevdiği kokuların sıkılması ya da kadının kendini tanımladığı kokulara göre kullanım sağlaması dikkat çeker. Bu şekilde harika bir birliktelik kurulabilir.

Ne olursa olsun kadın önce kendisini beğenmelidir. Bu nedenle de erkekleri etkilemenin yanı sıra kadının kendinden emin olması, ne istediğini bilmesi, buna göre hareket etmesi şarttır. Dileyen her kadın için bu durum söz konusu iken, yukarıdaki maddelere de dikkat ederek başarılı bir ilişki kurulabilir. Şimdi siz de kendinizi baştanbaşa bu unsurlara göre donatabilirsiniz.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap