Erkekler Yatakta Nelerden Hoşlanır? Mutlu Etmenin Yolları

 Erkekler Yatakta Nelerden Hoşlanır? Mutlu Etmenin Yolları

Erkekleri Yatakta Memnun Etmenin Yolları Cinsel hayat erkekler açısından olduğu kadar kadınlar açısından da çok önemlidir. Beraberliklerin temelinde başarılı seks yaşamları bulunur. Partnerlerin birbirlerini memnun etmesi ilişki adına fazlası ile kritik iken, bazen de bir takım noktalara ekstradan dikkat etmek gerekli olabilir. İşte bu tür zamanlar daha çok partnerlerin birinin diğerini daha da mutlu etmesi ile ilgilidir. Kadınların erkeklerini mutlu etmelerindeki temel noktalar ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Partnerinizin gözlerine bakın ve bunu hep yapın. Erkekler yüz yüze ya da göz göze olan cinsel birleşmelerden keyif alırlar.
  • Kendinizi rahat hissetmediğinizde o anı sürdürmeyin ve en güzel nasıl hissediyorsanız işte tam da ona odaklanın. Siz mutlu ve rahat olduğunuz sürece erkekler de bu duyguları hissedip kendilerinde bu duyguları bulacaklardır.
  • Kadınların kontrolü ellerinde tutmaları erkeklerin hoşuna gider. Baskın tarafın kadın olması erkekler için dert değil, aksine haz kaynağıdır. İşte bu nedenle de zaman zaman ipleri elinize almanız faydalıdır.
  • Sürpriz yaparak erkekleri etkilemek de mümkündür. Hele ki kadınların erkeklerine olan ufak tefek sürprizleri sonucunda erkekler her anlamda memnuniyet duygusunu tadacaktırlar. Böylelikle de daha güzel cinsel birleşmeler yaşanacaktır.
  • Yabancıların “dirty talk” dediği konuşma tarzını ilişkinize yansıtın. Erkeğin kulağına fısıldadığınız bazı kelimeler onu daha da aşka getirecektir. Yatakta adeta daha da hırçın bir görüntü sergileyen erkeklerin pek çoğu bu tür konuşmalardan dolayı hareket kabiliyetlerini artırır.
  • Haz bölgelerinizi belli ederseniz erkekleri de yönlendirmiş olursunuz. Erkekler bu tarz güzel yönlendirmeleri severler. İşte bunun için de bir takım yol göstermeler etkili olacaktır.
  • İnleme, soluma gibi aksiyonlar erkekleri heyecanlandırır. Cinsel birliktelik sırasında bunları sergilemekten çekinmenizin anlamı yoktur.
  • Kıyafetler de erkeklerin yatakta başını döndürebilir. Tayt, mini etek, külotlu çorap ya da jartiyer gibi detaylar erkekleri heyecanlandırdığı gibi şevklendirecektir

Tüm bu konular dikkate alınarak muazzam bir cinsel hayat ortaya konabilir, erkekler de kendilerini mükemmel hissedebilirler. Burada da kadınlara çok büyük ve önemli işler düşmektedir.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap