Erkeklerin İlgisini Çekecek 7 Ufak Jest

 Erkeklerin İlgisini Çekecek 7 Ufak Jest

Erkeklerin İlgisini Çekecek 7 Ufak Jest

Çiftlerin en büyük dertlerinden birisi de ilgi konusudur. Çünkü erkekler doğaları gereği biraz daha bu konularda çekimser kalırlar ve çok da birliktelik meraklısı olarak görülmeyebilirler. Bunun yanında bir takım konularda da soğuk durabilirler ve bazı jest ve mimiklerden kaçınabilirler. İşte bu tür zamanlarda çeşitli sorunların yaşanmaması, aradaki bağın azalmaması, ilişkinin soğumaması için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Jest ve mimikler ile bunu sağlamak son derece mümkündür.

Barton Goldsmith, yazdığı kitapta erkeklerin günlük hayatlarında karşılaştıkları sorunlardan kurtulmak için kız arkadaşlarını çare olarak gördüğü, onlar ile kafa dağıttığı ve güzel hissettiği görüşünü savunuyor ve ekliyor; “yapılacak ufak jestler, gösterilecek duygu ve mimikler bu noktada onları da memnun edecek…”

Bazı hareketler erkekler için sıradan ya da rutin geldiğinden kadınlar bunları anlamlandıramayabilir. Ama jest ve mimikler ile bazı güzel duygular uyandırılabilir ve erkeklerin de bu hamleleri yapmaları doğal yollardan sağlanabilir. Peki, bu konuda nelere dikkat edilmelidir?

Sevdiğiniz Adama Minik Jestler Yapabilirsiniz;

  • Eğer ikinizin de sevdiği bir etkinlik varsa bunun için özel zaman yaratın. Pazar gününüzü karşılıklı olarak hoşunuza gidecek bazı aktiviteler ile geçirmek sevginizi güçlendirir.
  • Sürekli kullandığınız parfümü değiştirebilir, amber gibi seçenekler ile içeriği zengin tutulan bazı parfümlere yönelebilirsiniz.
  • Erkek arkadaşınızı herhangi biri ile tanıştırırken mutlaka kendisinin gurur duyduğu ya da sevdiği bir yönü ile öne çıkarın.
  • Mutlaka sarılın, hele ki yatarken…
  • Erkekler canları sıkkın olduklarında yalnız kalmak isteyebilirler. Güçlü erkekler bunu daha çok arzu ederler. Bir yandan onun sevdiği bir müzik açıp içeceğini hazırlayabilir, bir yandan da ortadan kaybolarak onu yalnız bırakabilirsiniz. Böylece hem ilginizi belli edecek, hem de onun yalnızlığına saygı göstereceksinizdir.
  • Masaj yapmak erkeği rahatlatır ve erkek masajı bir gereksinim olarak görmeyebilir. Hiç yokken yorulan kaslarına, sinir uçlarına mucizevi dokunuşlar yapmanız onu gevşetecektir.
  • Karşılaştığınızda ona güzel hissettirmek önemlidir. Kokusu olur, kıyafeti olur, ufak bir övgü günü değiştirir…

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap