Hoş bir banyo için neler yapılmalı? 2017 banyo modelleri

 Hoş bir banyo için neler yapılmalı? 2017 banyo modelleri

Sizler için hazırladığımız En yeni  Geniş,  Dar , Gösterişli , Lüx  banyo modellerini 2017  inceleyebilirsiniz.

Banyo alanınız ister küçük ister büyük olsun banyo dekorasyonu için uygulayabileceğiniz birçok pratik fikir vardır. Bu fikirler sayesinde küçük dokunuşlarla büyük etki yaratabilmek mümkündür. Üstelik bu bütçenizi zorlamayan bir dekorasyon olacaktır.

 

 Banyo Dekorasyonuna Yönelik Etkili Fikirler

 1. Banyoda kullanacağınız bir tepsi ya da kamıştan örme bir sepetin içine sabun, küçük havlu, parfüm, oda kokuları, mumlar, gibi bazı eşyalarınızı yerleştirerek hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.
 2. Banyonuzun birkaç duvarına asacağınız aynalar ile aydınlık ve derinlik kazanmış bir banyo yaratabilirsiniz. Üstelik küçük bir banyonuz var ise daha ferah bir görüntü oluşturmuş olacaksınız.
 3. Banyonuza hareket getirecek diğer bir küçük dokunuş ise banyonuzun dolap kulplarını renkli yapmak olacaktır.
 4. Duvarlara monte edeceğiniz 2 adet (biri yukarda biri biraz aşağıda ve sağda olmak üzere) raf güzel bir etki yaratacaktır. Havlu, mum, pamuk gibi şeyleri bu raflara yerleştirebilirsiniz.
 5. Banyonuzun değişik noktalarına nemden ve ıslaklıktan etkilenmeyen duvar kağıtları ya da sticker yapıştırarak güzel bir etki yaratabilirsiniz. Banyo dolaplarınıza uygun olmaları halinde çok daha güzel bir görünüm elde etmiş olursunuz.
 6. Zeminin uygun bir köşesine koyacağınız bir vazoya ister canlı isterseniz cansız çiçekler yerleştirirseniz banyonuza renk katmış olursunuz. Ya da banyonuzun ölçüsüne göre birkaç noktaya asacağınız çiçek desenli tablolarla da aynı renkliliği yakalamanız mümkün olacaktır.
 7. Misafirleriniz ya da kendiniz için hasır desenli bir sepete havlular koyabilir ve bunun etrafına kokulu mumlar ya da dekoratif şişeler yerleştirerek şık bir köşe oluşturabilirsiniz.

   

 1. Klozet takımı yerine banyonuza renkli ince bir halı ya da kilim serebilirsiniz.
 2. Banyo setlerinizi aynı renk ve takımdan oluşturmak yerini farklı takımlardan ve renklerden oluşturabilirsiniz.
 3. Banyonuz küvetli ise ve küvetin etrafında henüz kabin yok ise kabin yaptırmayıp harika desenli duş perdeleri asabilirsiniz. Bu perdeleri banyonuzun rengi ve dekorasyonuna uygun seçmeniz halinde şık bir hava estirebilirsiniz. Ayrıca iki farklı duş perdesi alarak değişmeli kullanarak kendinize alternatif yaratmış olursunuz.
 4. Eğer lavabonuzun yakınında uygun bir yer var ise buraya monte edeceğiniz metal ya da ahşap bir rafa koyacağınız renkli 3-4 kavanoz ya da bardağın içine diş macunu, fırça ve pamuk gibi malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz.
 5. Duvarlara asılarak kullanılan iki sepete renkli havlularınızı yerleştirerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.
 6. Banyonuzun lambasını değiştirerek mobilyanıza uygun renkte bir seçim yapabilirsiniz.
 7. Elbette yukarıdaki fikirlere sizler de yenilerini ekleyebilir ve güzel banyolar oluşturabilirsiniz.

  

 dar banyo örnekleri 2017 

   

 

   

 

 

Masaj 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap