İçerde Dizisi ( Fulya ) Esra Kılıç Kimdir ?

 İçerde Dizisi ( Fulya ) Esra Kılıç Kimdir ?

İçerde Dizisinden Tanıdığımız Esra Kılıç ( Fulya ) 12 Mart 1991 İstanbul doğumlu olan Esra Kılıç, 1.70 boyunda, 55 kilo, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Kahverengi ve çekik gözlü olan Ebru Kılıç, balık burcunda olup, balık burcunun özelliklerini taşıyan hassas ve sakin yapıya sahip bir oyuncudur. 2008 yılından bu güne genç yaşta çok sayıda projede yer almış, tecrübeli kadrolara ayak uydurabilmiş, aranan isimler arasında yerini korumaya başlamıştır.

Rol Aldığı Önemli Çalışmaları;

  • Kendi Okulumuza Doğru 2008
  • Uygun Adım Marş 2009
  • Çalıkuşu 2013
  • Seviyor Sevmiyor2016
  • İçerde 2017

Oyunculuk üzerine tahsil yaşantısını tamamladıktan sonra 2008 yılında ”Kendi Okulumuza Doğru” adlı oyunda rol alarak izleyicileri ile buluşan Esra Kılıç, daha sonra değişik tekliflerini değerlendirerek sırası ile ”Uygun Adım Marş”, “Çalıkuşu”, “Seviyor Sevmiyor” ile halen yayınlanmakta olan “İçeride” TV dizisinde oynamakta olup, tanınan yüzler arasında yerini şimdiden almıştır. Çalışma arkadaşları ile uyum içinde bir ekip çalışması oluşturan Esra Kılıç genç yaşta kendinden bahsettirmeye başlamıştır.

Esra Kılıç masun ve doğal görünümü ile uyumlu bir oyuncu olmanın yanında oynadığı rollerde de başarıyı şimdiden yakalamış, yeni tekliflere açık genç bir oyuncudur.

Show TV de halen yayınlanmakta olan dizide oynayan ve diğer tecrübeli oyuncu kadrosu ile çalışan Esra Kılıç’ın, başta Çetin Tekindor olmak üzere Aras Bulut, Bengü Soral, Çağatay Ulusoy gibi birbirinden değerli oyuncularla çalışmaktadır. “İçerde” dizisinde “Funda” rolünü canlandırarak oyuncu kadrosuna dahil olan güzel oyuncuyu Esra Kılıç, bundan sonraki dizi çalışmalarında da rol almış olarak görmeye devam edeceğiz gibi görünmektedir.

İstanbul’da ailesi ile yaşayan Esra Kılıç genç bir oyuncu olsa da deneyimli oyuncularla birlikte çalışıyor olmanın avantajlarının farkındalığı ile kendisini şanslı hissettiğini her fırsatta vurguluyor.

Dizi tekliflerinin yanında reklam için de teklif alan geç oyuncu yoğun çalışmalarının devam ettiği şu günlerde farklı tekliflere sıcak baksa da zamansızlıktan, aldığı teklifleri ertelemek zorunda kaldığını da ifade etmektedir. Dizi çekimlerinin bitmesinden sonra ve özellikle yaz sezonunda farklı yüzlerle göreceğimiz Esra Kılıç şimdiden sevenlerini merakla bekletmektedir.

İçerde Dizisi Fulya Kimdir ? Esra Kılıç Resimleri

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap