En Yeni Trend Bilek Dövme Modelleri

 En Yeni Trend Bilek Dövme Modelleri

Eğer bir dövme yaptırmak istiyor sanız ! En trend ,Yeni Kadın Bilek Dövme Modelleri . 2017 yılında çıkan Kadın Bilek dövmeleri resimli.

Dövme trendi son yıllarda eskisine nazaran çok daha fazla artmaya başlamıştır. Geçtiğimiz dönemlerde ara ara kendini gösteren fakat tam bir fırtına estiremeyen ancak umut vadeden dövme trendi, içinde bulunduğumuz dönemde ise tam anlamı ile popüler olmuş durumda. Ancak öyle sırta melek kanadı çizdirme ya da göğse kuş figürü kondurma gibi klişe eylemler geride kaldı. Artık çok daha naif, çok daha hoş ve tatlı yerlere dövmeler yapılıyor. Hele ki bileklere işlenen dövmeler tam anlamı ile muazzam duruyor. Ayak bileklerinde ayrı hoş, el bileklerinde ayrı hoş duran tüm bu dövmeler ile çeşitli ortamlarda ilgiyi üstünüze çekmek de mümkün! Peki gelin o zaman tüm bu dövmelerin ne tip figürler ile daha güzel duracağına bakalım…

 

      

Hangi Figürler Bilek Dövmeleri için Uygundur?

Açıkçası dövme konusu doğrudan kişinin hayata bakışı ve zevkleri ile ilgilidir. Ancak genel kabul gören bir takım fikirler vardır ki, bileklere o tarz figürlerin ya da modellerin işlenmesi pek istenmez. Örnek olarak 20’li yaşlarda hoş bir kadının her ne kadar Winnie the Pooh karakterinden hareketle ayılardan hoşlanması söz konusu ise de bileklerine ayı modeli yaptırması elbette ki estetik durmayacaktır. Ya da ayak bileğine kamyonet kasası çizdirmek zannediyoruz ki bir trend unsuru değildir. Bunların yerine daha naif figürler günümüzde moda olmaktadır. Örneğin ince bileklere filizler, dallar, üzüm omcaları çizdirilebilir. Bununla beraber renk ve desene göre bilekteki uyum kontrol edilerek kelebek ve midilli de bu senenin moda modelleri arasında yerini alır.

  

      

      

Ayak Bileklerinde Muhteşem Görüntü

Her kadın için ayak bileklerinin bakımlılığı ve güzelliği oldukça önemlidir. Erkekler de kadınların ayak bileklerinden özellikle haz alırlar. Bu noktada da söz konusu alana naif bir modelin yakışacağı ve dövmenin ilgili alanı çok daha çekici kılacağı açıktır. Örnek olarak bu alana güzel bir yaprak deseni son derece şık düşebilir. Buna ek olarak barış simgesi olan kaz ayağı ya da zar figürleri de bileklere gidecek türden dövme modelleridir.

    

      

 

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap