Şık ve Gösterişli; Kot Tulum Kombinleri 2017

 Şık ve Gösterişli; Kot Tulum Kombinleri 2017

Yeni Hazırladığımız 2017 Kot Tulum Kombinlerini Bulabilir ve Bütün Modellere Bakabilirsiniz! Salaş kıyafetlerin, bol ve uçuşan elbiselerin yanında modası asla geçmeyen kotların bahçıvan kesim tulum pantolonları bu sezon da sık rastlayacağımız kombinler arasında yerini almaktadır.

Her yaşa hitap eden tulumlar çocuklar, gençler ve yetişkinlerde de rahatlığı nedeni ile tercih sebebi olmaktadır. Kot tulumlar sadece rahatlık açısından değil tek parça olması ve şıklığı yansıttığı için de tercih edilmektedir.

Kot tulumlar günlük yaşamda her ortama rahatlıkla giyilebilecek nitelikte, fazla detay düşünmeden üzerinize giyip hemen çıkabileceğiniz türdendir.

    

Kot Tulum Modelleri 2017

  • Boyfriend Tulumları; Dar paçalı ve bilek görünen kısalıkta ya da katlanmış, cepli, askılı modellerdir.

     

  • Farklı Tarz Kot Tulum Modelleri; Paçaları sökülmüş, saçaklı ya da küçük yırtıklar ile ya da bir beden küçük, paçaları kıvrılarak giyilen, değişik renkteki t-shirt ve buluz çeşitleri ile kombinlenerek tamamlanan, spor ayakkabılarla bütünleşen farklı bir tarzda olduğunuzu yansıtan modellerdir.

   

  • Kot Şort Tulumlar; En trend tulum modellerinden olup, özellikle gençlerin tercih ettikleri, değişik kombinlerle çeşitlendirdikleri tulum modelleridir.

  • Uzun Kollu Kot Tulumlar; Özellikle akşam serinliğinde dışarıya çıkarken tercih edilen tulum modelleridir.

   

  • Çapraz Askılı Tulumlar; Tulumun askıları sırt kısımda çapraz olarak bağlanan ve böylece askıların omuzdan düşmesini engelleyen tulum modelleridir.

   

  • Çok Cepli Tulumlar; Paçaların yanlarında da farklı boyutlarda cepleri olan ve özellikle de yolculuk ve pikniklerde giyilmesi tercih edilen kot tulum modelleridir.

               

Bu Sezonun Kot Tulum Kombinleri;

Hangi model tulum olursa olsun, kot tulumlar son derece rahat, kullanışlı ve şık kıyafetlerdir. Giyildiği ortama göre farklı kombinlenerek çok amaçlı kullanılmaktadır.

  • Kot tulumlar beyaz buluz ile ve beyaz spor ayakkabı ile çok şık ve sade bir görüntü vermektedir.
  • Beyaz dantelli buluz, bilekten bağlamalı beyaz sandalet ayakkabı ve hasır şapka ile salaş ve kocaman çantalar ise yazlık bir kombin olarak sık görülecektir.
  • Bol cepli tulumlar, renkli s-shirt ve sırt çantalarının ters takılması yani çanta öne alınarak kullanılması ve fiyonklu saç batları şık bir kombin oluşturan örneklerdendir.

Kombin yaparken kişi kendi karakterini ve zevkini yansıtan, farklı dokunuşlarla sıra dışı görsellik sağlayan fikirlerini de katmalı sürekli kendine has bazı değişikliklerle fark yaratmalıdır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap