Mevlüt ve Cemiyetleriniz İçin 41 Yasinler

 Mevlüt ve Cemiyetleriniz İçin 41 Yasinler

41 yasinler hepimizin aşina olduğu dua kitaplarıdır. Kuranı kerim sırasına göre sıralanmış önemli sure ve duaları aynı kitap içerisine toplayan, namaz kılma, abdest alma, doğru dua etme gibi öğretilerin bir arada bulunduğu bir kaynaktır. 41 yasin kitapları evlerde özel olarak kullanıldığı gibi mevlüt cemiyetleri için çoklu olarakta sahip olunması gereken dua kitapları arasındadır.

Mevlüt cemiyetlerinin olmazsa olmazları arasında bulunan toplu kuranı kerim okumalarında kuranı kerimden okuma yapmak, özellikle dualarını yerini bulmanın zor olması, herkesin arapça okuma bilmemesi sebebi ile 41 yasin kitaplarına başvurulmaktadır. 41 yasin kitapları taşıması kolay olması sebebi ile de çokça tercih edilmektedir. Özellikle mevlüt okuyan hafız ve hafızelerin mutlaka ama mutlaka toplu yasin kitaplarının olması gerekmesi yasin kitaplarının önemini de artırmaktadır.

41 yasinler pek çok duayı bir arada bulundurdukları gibi, aynı zamanda arapça surelerin okunuşlarının ve meallerinin bulunması da büyük kolaylıktır. Okumayı bilmeyenler arapça okunuşunun arkasında bulunan Türkçe okunuşlardan sureleri rahatlıkla takip edebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Mevlüt ve cemiyetleriniz için 41 yasinler evinizde mutlaka bulunması gereken çok kıymetli eserlerdir.

Mevlüt ve cemiyetleriniz için 41 yasinler pek çok çeşide sahiptir. Yalnızca arapça duaların arka arkaya ve kuranı kerim sıralamasına uygun şekilde basılmış olan 41 yasin kitapları olduğu gibi, geniş çerçevede üretilmiş, okunuş, meal gibi detaylarında bulunduğu 41 yasin kitapları bulunmaktadır. Aynı zamanda pek çok farklı yerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan cep boy, çanta boy, rahle boy gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Bu boylar özellikle dua etme ve kuranı kerim okuma ihtiyaçlarımızın olduğu zamanlarda 41 yasin kitabına kolaylıkla ulaşabilmemiz için özel olarak tasarlanmaktadır. 41 yasin kitaplarını dilediğiniz ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz.

Mevlüt ve cemiyetleriniz için 41 yasinleri web sitemiz üzerinden dilediğiniz formatta ve sayıda istediğiniz adette sipariş edebilirsiniz. tüm 41 yasin kitaplarımız birinci sınıf malzemelerle üretilemkte olup bilgisayar hattı ile üretilmektedir. Toplu alımlarınız için uygun fiyat garantisi ve taksitli alışveriş imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz adresinize teslim olarak kargolanmaktadır. Detaylar İçin; https://www.cagrihacumre.com/yasin-kitaplari/41-yasin

antivirüs lisansları

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap