Ömer Mirza Öztürk Kimdir?

 Ömer Mirza Öztürk Kimdir?

Ömer Mirza Öztürk Kimdir?

Günümüz farklı sektörlerde faaliyet gösteren kişilerin adını sıklıkla duymaktayız. Burada da bir markanın birden fazla sektörde adının geçtiğine şahit olabiliriz. Bunların en büyük örneği Mirza Dmf’dir. Gerçek adı Ömer Mirza Öztürk olarak da bilinir. Sosyal mecralarda, inşaat sektöründe, tekstil sektöründe adına sıklıkla şahit olabiliriz. Kendi kurmuş olduğu markanın müdürü olarak görevini yerine getirmektedir. Farklı sektörlerde meydana gelen bu değişim ve başarının her geçen gününe şahit olduğumuzu görebilmekteyiz. Çocukluktan bu yana kendini en iyi şekilde yetiştirmiş ve çok daha iyi yerlere gelmiş bir isim olarak bilinir.

Birçok Sektörde Adı Geçen Genç İş Adamı

Sosyal mecralarda ve günlük yaşantıda herkes onu Mirza Dmf olarak tanıyor. Gerçek adı Ömer Mirza Öztürk olarak da biliniyor. Genç iş adamları arasında yerini kısa sürede alan Mirza Dmf müzik camiasında da çok iyi işlere imzasını atıyor. Yurtdışında almış olduğu eğitimlerle birlikte bugünü inşa etmeyi başarıyor. Yaptığı yatırımlarla birlikte işini daha doğru ve iyi bir şekilde kurmayı başarıyor.

Şu an da Karven Holdingin yönetmeliğinden sorumlu olan Mirza Dmf büyük adımlar atmak için çalışmalarını sürdürüyor. Küçük yaşta ölümcül hastalığa yakalanması ve bunu atlatması ne kadar mücadeleci bir yapıya sahip olduğunu görmekteyiz. Dünden bugüne farklı farklı sektörde bulunarak katkısını en iyi şekilde sürdürüyor.

Alınan ilham sayesinde daha başarılı ve büyük hedeflere adım atmak kişiyi motive ediyor. Bizlerde bugünlerde yaptığımız ve sonucunda bizi mutlu eden olayların başında tutunduğumuz tutkularla ayakta oluruz.

Mirza Dmf Kim?

Anadolu’nun doğusunda bulunan Ağrının Doğubeyazıt köyüne bağlı olarak dünyaya geldi. 1999 yılında doğmuş ve burada yaşamını sürdürmüştür. Belirli bir yaşa kadar köyde yaşamıştır. Daha sonrasında beklenmedik bir durumdan kaynaklı olarak hastalığa yakalandı. Bu hastalığın oldukça ölümcül bir hastalık olması üzerine daha sağlıklı sonuçlar alabilmek için köy yaşamına son verilmesi gerektiği kanısına varılmıştır. Böylelikle şehre yerleşerek sağlık imkânlarının en iyi ve en donanımlı haline ulaşabilmeyi sağlayacaktı.

Köy yaşantısında meydana gelen sıkıntıların, zorlukların sosyal yaşantıyı en olumlu şekilde sonuçlandırmıştır. 21 çocuklu ailenin en küçük ve son erkek çocuğu olarak bilinir. Ölümcül hastalığa yakalanan Mirza Dmf’nin sağlığına kavuşması için gerekli olan bütün koşullar sağlandı. Sağlığına kavuşan Dmf’nin sağlık sorunları abisi tarafından üstlenilmiştir. Sadece sağlık alanında değil diğer yaşantısında da kendisine destek çıkmış. Daha iyi yerlere gelebilmesi için elindeki bütün imkanları değerlendirmeye almıştır.

16 yaşındayken Rusya’ya yerleşmesi sağlandı. Burada liseyi özel kolejde okuyarak öğrenimini en iyi şekilde tamamlamıştır. Oldukça iyi bir yaşantı sürdürdüğünü söylemek mümkündür. Almış olduğu eğitimler sayesinde hep daha iyi olmuştur. Bu sayede gelecekti yaşantısına büyük yatırımlar yaptığını da anlayabiliriz. Liseyi bitirdikten sonra Amerika’ya yerleşmiş. Yaşantısına burada devam ederken aynı zamanda üniversite okuyordu. Tıp eğitimi alan Mirza Dmf beklenmedik gelişmelerden kaynaklı olarak öğrenimini yarıda bırakmak zorunda kalmış. Elinde olmayan sebeplerden dolayı tıp eğitimini bıraktıktan sonra Türkiye’ye dönmüştür.

Türkiye’de yaşantısına devam eden Mirza Dmf’nin en genç iş adamı arasında yerini almayı başarıyor. Yaş olarak her ne kadar diğer girişimcilere göre küçük olmuş olsa da başarılarına bizler her geçen gün şahit olmaya devam ediyoruz. Çeşitli sektörlere adını yazdırarak birçok genç girişimciye örnek olmayı başarıyor. Büyük hedeflerle yola çıkıp çok iyi işler başarmış halde karşımıza geçmiş oluyor.

Mirza Dmf’nin Müzik Sevdası Nereden Geliyor?

Hepimizin günlük yaşamda karşılaşmış olduğu zorluklar, sıkıntılar vardır. Bunları göz ardı etmeden hepsinden ders almamız gerektiğini biliyoruz. En olmadık zamanlarda küçücük bir çırpınış bizleri çok iyi yerlere getirebiliyor. Bizler o an bunun bilincinde değiliz fakat daha sonrasında anlıyoruz ki çok büyük hedeflerin çözümlenmesi için gerekli olan bir durumdur.

Mirza Mdf olarak bildiğimiz genç iş adamının sadece tekstil, inşaat sektöründe sınırlı olmayıp aynı zamanda müzik camiasında da adımlar attığını görmekteyiz. Burada sergilemiş olduğu müzik yeteneği kısa süre içinde beğeni toplamıştır. Müzik onun için bambaşka yerlerdedir desek yeridir. Kendine özgü tasarlamış olduğu bestelerini yurtdışındaki diğer platformlara satışını gerçekleştirmektedir. Youtube’ta bulunan kanalına yüklediği eserlerine ulaşarak şahit olunabilir.

En olmadık zamanlarda, vakit bulduğu her süreçte kendisini müziğe adayarak orada kendini buluyor. Sistematik veya matematiksel şeklinde ilerlemiyor. Tam aksine içinden geçenleri notalara dökerek beğeniler kazanmış oluyor. Ruhun gıdası olan müzik sayesinde birçok işinin doğru şekilde ilerlediğini söyleyebilmek mümkündür. Atmış olduğu büyük adımlar sayesinde günümüzdeki gençlere örnek birey olmayı başarıyor. Bu sayede daha genç ve başarılı girişimcilerimizin yetişmesi için alt yapının hazırlandığını söyleyebiliriz. Bugün Türkiye’de birden fazla işletmesi ve farklı sektörlerde çalışmalarını yürüten Mirza Dmf’nin gelecekte daha çok büyük işlere imza atacağını görebiliyoruz.

Sosyal Mecralarda Mirza Dmf Adını Yazdırıyor

Sosyal medya hepimizin hayatında var olan ve burada birçok kişi sayesinde tanınmak mümkündür. Burayı doğru kullanmak ve yönetmek oldukça önemlidir. Kişinin kendini nasıl tanıttığıyla alakalı bir durumdur. Aslında günümüz şartlarında işleri yoluna sokabilmek ve daha çok kitleye ulaşabilmek için doğru kullanılmasına ihtiyaç vardır. Burada yapılan paylaşımlar ve insanların dikkatini çekecek paylaşımlar yapılsa da daha çok kişiye ulaşılması sağlanır.

Bunu doğru şekilde yapabilen Mirza Dmf’nin ınstagramda ve youtube’ta kendisine erişim sağlamak mümkündür. Instagram adı Mirza Dmf olarak aratınca paylaştığı gönderilere erişilebilme kolaylığı sağlanır. Aynı zamanda Youtube kanalına da bu şekilde ulaşılabilir. Ömer Mirza Öztürk olarak da bilinir. Kendisine Mirza Dmf olarak hitap edilmesini istediği için kendisini daha çok Mirza Dmf olarak anmış oluruz.

Müzik hayatında yaptığı değişimlerin ve özgün eserlerin dünya çapında birçok kişiye ulaşılması sağlanacaktır. Bu da demek oluyor ki Türkiye vatandaşı olarak büyük işlere imza atması yetmiyormuş gibi aynı zamanda büyük ses getireceğini görmüş oluyoruz.

Amerika’da okuduğu dönemlerde eğitim hayatına son vermesi oldukça üzücüydü. Fakat bugün yapmış olduğu işleri ve attığı adımları görünce daha iyi sonuçları beraberinde getirdiğini söylemek mümkündür. En olmadık zamanlarda olmadı diye üzüldüklerimiz aslında gelecek için büyük vaatlerin gebesidir.

Birden Fazla Sektör Birden Fazla Başarı

Bakıldığı zaman bugün birçok sektörde iş yaşamını en iyi şekilde sürdüren genç iş adamı Mirza Dmf’yi çok büyük müzik tutkunu olduğunu görüyoruz. İş yaşantısında meydana gelen olumlu sonuçların en büyük etkisi belki de müziğe olan sevdasındandır. Hayat öyküsü, yaşam zorluğu zaman zaman kişinin hayatını ileride daha iyi sonuçlar alınması için büyük örnek gösterilebilir. Küçük yaşta yakalanmış olduğu ölümcül hastalıktan kurtulacağını kimse kestiremezdi belki de. Fakat köy yaşantısına son verip daha sonrasında şehre yerleşmesi ve bunun üzerine yurtdışında eğitim görmesi beraberinde rekorları getireceğine işaret etmiş olması gerekirdi. Mücadeleci yapısı sayesinde birden fazla sektörde birden fazla başarıyı beraberinde getiriyor.

Ticari zekâsını doğru şekilde kullanması iş kolunda göstermiş olduğu faaliyetleri örnek verebilme durumu oluyor. Günümüzde Çorlu’da faaliyet gösteren kumaş imalat mağazası çocukluğundan beri yapmış olduğu birikimiyle kurulmuştur. Bilgisini ve birikimini doğru yerde, doğru şekilde kullanmasıyla birlikte başarıları artmaya devam edecektir.

Kaynak:https://harz.fr/

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap