Online Diyetler

 Online Diyetler

Online diyet programları, günümüzde herkesin duymaya başladığı fakat son derece kararsız kaldığı hizmetlerdir. Aslına bakılırsa işletmesi sayesinde online diyet hizmeti almaya bugün başlayabilir, dilediğiniz kiloya da uzmanların önerdiği tarih aralığında kavuşabilirsiniz. Online diyetin kişilere birden çok faydası da bulunmaktadır.

Her Yerden Erişin

İstanbul’da yerleşik binası bulunan  yurt dışında ya da şehir dışında yaşayanlara özel planlama ve hizmet vermek için bu sistemi kurmuştur. Kişiye özel olarak üretilen diyet programlarında, vermek ya da almak istediğiniz kilolarınızın sizlere olumlu cevap verdiğini göreceksiniz.

Uzman diyetisyen kadrosu tarafından verilen hizmette gelişim takibi en önemli noktadır. Müşterilerinin sürekli olarak gelişimini takip eden, hedefe ne kadar kaldığı ve kaç kilonun gittiğini danışanlarına bildirmektedirler.

Online Paketler

Kilo verme hizmeti sağlayarak, ülkenin her noktasına erişim imkanı sunan işletme, uzman ekibiyle yanınızdadır. Üç farklı paketi olan online diyet seçeneğinin, aylık ücretleri değişmektedir. Her birinin içeriği de farklı ve kişiye özel olarak planlanmaktadır.

Zayıflama ve kilo koruma konusunda yardıma ihtiyacı olanlara, gold paket içerisinde, soruları sistemden sorma hakkı, 4 haftalık 2 diyet listesi hizmeti sunulmaktadır. Platinium paket içerisinde, kişiye özel diyet programı, porsiyon değişimlerinde dikkat edilmesi gerekenler, 4 haftalık 3 farklı diyet seçeneği yapılmaktadır. Premium paketse, haftada bir kontrol içermekte, danışanların sürekli olarak kilo takibi yapılmaktadır. Kilo koruma eğitimi de bu pakete dahildir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap