Oriflame ile Kozmetiği Kazanca Çevirin

 Oriflame ile Kozmetiği Kazanca Çevirin

Oriflame dünyasında sende yer al, sende kazanmaya başla. 50 yılı aşkın tecrübesiyle oriflame sizi kazanç sağlamaya geliyor. Oriflame Üyelik ile Para kazanmaya hazır mısın? Peki nasıl kazanacaksın? Oriflame Üyeliği  ile para kazanmak için 2 seçenek var:

  1. Seçenek: Oriflame Katalog İle Ürünlerini Satarak Kazanmak!

Oriflame size her ay, gücünü İsveç’in yüksek biliminden alan, üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir oriflame kataloğu sunar. Eğer Oriflame Katalog üzerinden satış yapmak istiyorsanız, öncelikle oriflame üyelik şartlarını sağlamalısınız, daha sonra, etrafınızdan topladığınız siparişler üzerinden satış yaparak kar edebilirsiniz. Aslında çok basit çünkü oriflame tüm işleri güven oluşturucu çalışmaları 5o yılı aşkın zamandır yapıyor. Siz sadece insanlara bu ürünü ulaştıran bir aracı olarak bu satışlardan kar elde edeceksiniz. Oriflame 50 yıllık geçmişiyle ve oluşturduğu dev güven ve profesyonel ekiple çalışmaya devam ediyor, siz bu dev firmanın ürünlerini sadece ihtiyaç duyan, yada kullanma ihtimali olan kişilere teklif ediyorsunuz. Bu kadar basit ürünün kalitesini zaten oriflame markasını duyan herkes biliyor. Bunun için ayrıca zahmet etmenize gerek yok. Oriflame üyelik işte bu kadar avantajlı. Oriflame üyelik işlemlerini hemen tamamlayın sizde kazanmaya başlayın.

Düşünün çok ünlü bir markanın satış temsilcisi olarak çalışıyorsunuz. Ürün dünya çapında çok prestijli bir marka. Gelen müşterilere ürünün ne kadar kaliteli olduğunu anlatmaya kalksanız, zaten müşterilere sizi hemen durduracaktır. “Zaten bu kaliteyi bildiğim için buradayım. Anlatmana gerek.” yok diyecekler.  İşte bu örnekte de olduğu gibi oriflame markasını duyanlar 5o yıllık isveç bilimine ve deneyimine güvendikleri için sizin çok da çaba sarf etmenize gerek bile kalmadan rahatlıkla ürünleri satabilirsiniz. Oriflame üyelik bütün bunlar için ilk adımınız. Oriflame üyelik işlemlerini hemen tamamlayın sizde kazanmaya başlayın.

  1. Seçenek: Ekibinizi Kurup, Büyüterek Kazanmak!

Etrafınızdaki insanları, arkadaşlarınızı, oriflame üyelik ile kendi ekibinize dahil ederek çalışmaya başlarsınız, onlar oriflame kataloğu ile satış yapmaya başlar, ve siz bir Sponsor olursunuz. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğinizi detaylı şekilde anlatacaktır. Oriflame tarafından sunulan profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Bu Eğitimler sayesinde Oriflame katalog üzerinden nasıl satış yapılacağını, isim listesi nedir ve bu liste ekip kurmanıza nasıl destek olur, müşterilerinize nasıl hitap etmelisiniz gibi sizi işinizde uzmanlaştıracak tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. Ekibinizi büyütün ve daha fazla başarılı olun. Oriflame üye ol sende kazan.

Size burada çok önemli bir ipucu vermek istiyoruz. Oriflame üyeliğinden sonra sonra çok satış yaparak ta para kazanabilirsiniz. Ama asıl para kazanma işi, sizi daha profesyonel bir seviyeye taşıyacak olan, danışmanlık diyebileceğimiz olan seviyedir. Bu seviye de kendi için de pek çok basamaktan oluşur. Oriflame Kariyer 2018 yazımızda bunu detaylı bir şekilde anlattık. Oradan okuyabilirsiniz. Evet asıl para kazanma yöntemi hem satış yapmak, hemde oluşturacağınız aşağı yöndeki üyeler sayesinde bir ağaç gibi büyürek, saçaklanarak, sizin üyelerinizin ve onların üye yaptığı üyelerin, ve onlarında, onlarında … diye gidecek olan üye şemasında aşağı doğru üyeler arttıkça ve sayılarla beraber aylık sipariş rakamları da arttıkça siz daha da çok kazanacaksınız. Oriflame üyeliği ile sizde hayallerinize kavuşun.

Oriflame Üyelik İşlemleri nasıl yapılır?

Yani düşünün sizin üye yaptığınız 20 üye var onlarda hem satış yapıyor hemde başka üyeler buluyor. Onların bulduklarıda aynı şekilde çalışıyor. Böylece kısa bir sürede size bağlı üye sayısı yüzlerle ifade edelir hale gelebilir. üstelik yeni üyeler gelmeye sürekli devam edecek. Evet oriflame üyelik ile devasa bir şirkette üst düzey yönetici konumunda çalışan bir profesyonel yönetici gibi sizde benzer bir konumda ve gelir seviyesiyle hayatınıza devam edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir diploma, iş deneyimi, yabancı dil vesaire gibi şartlar istenmeden. Sadece işinizi sevin ve sevecek başka insanlar bulun yeter, hepsi bu kadar. Oriflame üyelik size tüm bu güzel dünyanın kapılarını açabilir. Peki siz oriflame dünyasına katılmak ister misiniz? Oriflame’e üyelik işlemlerinizi hemen tamamlayın sizde kazanmaya başlayın.

Unutmayın! Oriflame’e üye olmayı bir tür yatırım gibi düşünebiliriz. Bunu yeni kurulmuş bir iş gibi düşündüğünüzde nasıl işin oluşması gelişmesi, zamana ve size, yaptığınız çalışmaya ve özveriye dayanıyorsa bu işte, aynı onun gibi çaba ve emek isteyen bir iş. Ama gerekli çabayı sarf etmeniz durumunda belli bir zaman sonra çok güzel konumlara yükselebilirsiniz. Üstelik bir kurarken yapılan sermaye yatırımı, kira masrafı işletme giderleri gibi pek çok sorunla uğraşmadan yapabileceğiniz, ve batma, iflas etme gibi riskleri olmayan çok güzel bir iş planıdır. Çünkü siz aslında 50 yıllık bir firmanın önemli bir konumunda yer alan bir çalışanı durumuna geliyorsunuz. düşünsenize firma bütün riskleri alıyor, size sadece çalışmak kalıyor. çok güzel değil mi? Üstelik çalışma saatleri yok, ofiste bulunma şartı yok, istediğiniz ortamda çalışma imkanı. daha çok bayanların günlük hayatında yaptığı bayanlar arası görüşmeler, altın günleri, kısır yeme, çay, sohbet ortamlarında siz hem keyfinize bakarken aynı zamanda çalışmanın farkını çıkarın. unutmayın çalışmaktan mutlu olursanız, asla yorulmazsınız. Oriflame üyelik şartlarını sağlıyorsanız, hemen üyelik formunu doldurun. Danışmanımız sizi telefonla arasın ve kesin kaydınızı oluştursun. Oriflame katalog adresinize gelsin ve sizde isveç’ten gelen bu güzellik ve kazanç kaynağına merhaba deyin. Oriflame üyelik işlemlerini hemen tamamlayın sizde kazanmaya başlayın.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap