Kapat

Pharmaton 30 -60 Kapsül Ne işe Yarar ? Kullananlar ve Yorumları

Anasayfa
SAĞLIK Pharmaton 30 -60 Kapsül Ne işe Yarar ? Kullananlar ve Yorumları

Pharmaton 30 -60 Kapsül Ne işe Yarar ? Faydaları Nelerdir ? 50 plus nasıldır ? Kullananlar ve Yorumları

Pharmaton, mineral ve vitamin deposudur. Birden çok vitamin ve mineral birleşiminden oluşan multivitamin hapıdır. İçeriğindeki ginseng sayesinde hem direnç hem de vücuda dinçlik verir. Vücut için gerekli tüm vitamin ve mineralleri karşılamak üzere geliştirilmiş bir haptır.

A vitamini, B vitamini, C vitamini, D vitamini ve E vitamini ve vitamin komplekslerini içerir. Ayrıca vitaminler kendi içlerinde de kombinasyonlar içerir. Örneğin, B1, B12, B6, B3 gibi vitaminin kombinasyonlarını da içerir. Vücudun temel ihtiyaçları olan, demir, çinko, selenyum, bakır ve manganez gibi mineralleri de içinde bulundurur.

Pharmaton 30 kapsül içeren ve 60 kapsül içeren iki farklı şişelerde eczanelerde satılır. Her iki çeşitte de aynı vitamin ve mineraller bulunur. Sadece şişedeki vitamin haplarının sayıları farklıdır.

Pharmaton Ne İşe Yarar Ve Nasıl Kullanılır?

Pharmatonu genel olarak vücut direncini arttırmak, dinç olmak, vücut enerjisini üst seviyelere çıkartmak için günlük olarak kullanılması önerilir. Bunun yanı sıra hastalık tedavilerinde ek olarak vücudun ihtiyacı olan vitamin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanılmalıdır. Tabi ki ciddi bir hastalık tedavisi görülüyorsa bu vitamin takviyesi doktor kontrolünde ve tedavi takip eden doktorun bilgisinde kullanılmalı yada kullanılmamalıdır.

Pharmaton’un Özellikleri Ve Faydaları Nelerdir?

 • Özellikle vücut direncini ve enerjisini arttırmada çok etkilidir. Gün içinde daha aktif ve enerjik olunmasını sağlar.
 • Hastalık tedavilerinde takviye olarak alındığında hızlı ve etkili bir iyileşme süreci yaşanmasına sebep olur.
 • İştahsızlık yaşayanlarda, iştah artırma konusunda etkili bir haptır. 8-10 yaş üstü iştahsız ve zayıf bünyeli çocuklarda kullanılması durumunda olumlu etki yaratır, iştahı artırır ve bünyeyi güçlendirir.
 • 40 yaş üzerindeki kadın ve erkeklerin kemik yoğunluğu kaybı yıllık % 1,2dir. Bu kemik kaybını önlemek amaçlı 40 yaş üzerindeki kişilere takviye amaçlı tavsiye edilir.
 • Büyüme çağındaki ergenlere kemik, diş, saç ve göz sağlığıyla beraber büyüme hormonlarını destekleyerek önemli ölçülerde katkı sunar.
 • Menopoza giren kadınların ilerleyen kemik yoğunluğu kaybını önler. Menopoz sonrası kemik erimesi oluşumunu ortadan kaldırır.
 • Emzirme dönemindeki kadınlar için uygun mineral ve vitamin desteğini sunar.
 • Vücuttaki kalsiyum oluşmasını sağlayan hormonları tetikleyerek çalışmasına destek verir.
 • Trabeküler ve kortikal düzeydeki kemik kaybını önlemeye yardımcı olur. Kemik erimesine karşı olumlu etki sağlar.
 • Romatizmal hastalıkları, kan hastalıkları, dolaşım sistemi hastalıklarında ek tedavi olarak kullanılır. İyileşmeyi hızlandıran etkisi vardır.
 • Stres ve strese bağlı dengesizlikleri ortadan kaldırarak ihtiyaç duyulan mineralleri vücuda sağlayarak destek verir.
 • Vücudun genel bağışıklığını arttırmada önemli etki sağlar.
 • Direnç ve dayanıklılık konusunda vücudun ihtiyacı olan tüm mineraller bu vitamin sayesinde büyük ölçüde karşılanır.

Yoğun ve hareketli bir tempoda çalışan kişilere önerilen bu vitamin hapı ciddi bir rahatsızlığı olmayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği nitelikte bir hap çeşididir. Özel sağlık sorunu olan kişiler ise doktorlarına danışarak kullanabilirler.

PHARMATON MU ? SUPRADYN Mİ? HANGİSİ ?

https://www.youtube.com/watch?v=KPheF9gjKBw

Bir önceki yazımız olan Göbek Nasıl Eritilir ? Göbekteki Yağlardan Kurtulmanın Yolları başlıklı yazımız Göbek nasıl eritilir ve göbek yağlarından kurtulma egzersizleri hakkında bilgiler verilmektedir.

“Pharmaton 30 -60 Kapsül Ne işe Yarar ? Kullananlar ve Yorumları” üzerine 1 yorum

 1. Emel says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir