Profesyonel Bebek Fotoğrafçısı : Esra Sönmez

 Profesyonel Bebek Fotoğrafçısı : Esra Sönmez

Anılarımızı süsleyen ve yaşadığımız o anı gözümüzün önüne getiren en güzel şey fotoğraflarımızdır. Fotoğraflarla o an yaşadığımız mutluluğu, heyecanı ve sevinci ölümsüzleştirmiş oluruz. Günümüzde fotoğraf aygıtları oldukça fazla ve gelişmiş teknolojilere sahip olduğundan daha şanslıyız. Eski dönemlerde yaşamış kişilerin bir tane bile dahi bebeklik fotoğrafı yok ya da birkaç tane ile sınırlı. Bebeklik fotoğrafı kişiler için oldukça önemli ve güzel bir hatıradır. Çünkü insan merak eder. Bebekliğim nasıldı, o zaman kime benziyordum vs. gibi. Bu nedenle de anne ve babalar imkanlar da oldukça geniş olduğu için bu güzel hatıraları en güzel şekilde muhafaza etmek istiyorlar.

Son dönemlerde oldukça gelişen sosyal medya platformları da kişileri fotoğraf çekmeye ya da çektirmeye daha yönlendirmektedir. Artık insanların ayrılmaz bir parçası olan telefonlar da bu işi layıkıyla yapmaktadır. Günlük fotoğraflarımızı bu şekilde çekiyoruz. Peki, hayatımızın en özel ve en güzel anlarında nasıl fotoğraf çekeceğiz. Tabii ki de profesyonel bir fotoğrafçı desteğiyle. Özellikle bir annenin en heyecanlı ve en özel anı olan hamileliği ve doğum anında çekilen fotoğraflar çok güzel bir anı olarak kalıyor. Anne adayları aylar önceden doğum fotoğrafçısı araştırmaya başlıyorlar. En güzel fotoğrafı ve en güzel pozları yakalayabilecek mi acaba diye düşünceleriniz olabilir. Bu konuda akınızdaki bütün soru işaretlerini giderecek isim şüphesiz Esra Sönmez’ dir. Esra sönmez, anne olduktan sonra profesyonel doğum fotoğrafçılığı yapmaya başlamıştır. Anne olduğu için hamile ve doğum çekimlerinde daha hassas ve detaycı davranmaktadır. Anne ile empati kurarak sizlere en güzel fotoğrafları çekmek için uğraş vermektedir.

Hamilelik çekiminin yanı sıra doğum anı bebek fotoğrafçısı olarak da çekimlerini yapan Esra Sönmez sizlere çok geniş imkanlar da sunuyor. Aklınızdaki tüm sorulara ve tereddütlerinize oldukça şeffaf bir şekilde cevap veriyor.  Esra sönmez’ in çektiği fotoğraflara erişebilmek ve fikir sahibi olmak istiyorsanız esrasonmez.com sitesine girip oradaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz. En detaylı bilgilere de yine bu web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap