Rahat ve Kullanışlı Tavsiye edilen Sabo Terlikler

 Rahat ve Kullanışlı Tavsiye edilen Sabo Terlikler

Sağlık çalışanlarının günü gününe uymasa da genellikle günleri hareketli, gerilimli, devamlı ayakta ve yorucu geçmektedir. Saatler ilerledikçe kendini belli eden ayak, bacak ve sırt ağrıları hemen her çalışanın yaşadığı sağlık sorunları arasındadır. Bu dertlerden kurtulabilmenin yolu ayakları rahat ettirmekten geçmektedir. Firma sizi ve ayaklarınızı önemsemekte, sağlığınız için en iyi olanı ortaya koymaktadır. Ayağın terlemesini ve bakteri oluşumunu engelleyen malzemeler ile üretilen bu modeller, uzun süre kullanım için idealdir.

Bay ve bayanlara özel olarak farklı topuk seçeneği ile üretilen bu ortopedik terlikler, ıslak zeminde kaymayacak şekilde üretilmiştir. Koku yapmayan ve her alanda rahat bir şekilde kullanabileceğiniz şık tasarımlara sahip ürünler konusunda sabo terlik  kısmından ürün görselleri ve fiyatları hakkında bilgi almanızda mümkündür.

Üretim hatalarına karşı garantili ve ayağınıza uyum sağlamadığı taktirde iade imkanı ile satın alabileceğiniz tüm ürünlerimiz yerli üretim olup, kaliteli malzemeden üretilmiştir.

 

Günü Daha Az Yorularak Tamamlayın

Eskiden hastanelere ve dispanserlere gidildiğinde kadın ya da erkek hemen her sağlık çalışanının ayağında görmeye alıştığınız beyaz sabo terliklerin yerini şimdi daha modern, cıvıl cıvıl ama rahatlık bakımından üstün özelliklere sahip terlikler almıştır. Burun kısmı kapalı, yüzeyi hava aldıracak biçimde delikli ve hafif dolgu topuklu sabo terlikler sağlığını ihmal etmeyen bilinçli kişilerin ayağında çok şık durmaktadır. Doktor ve hemşirelerin kullandığı sağlık giyim ürünlerini tamamlayan beyaz ağırlıklı terlikler gün boyu içinde olan ayakları rahat ettirerek enerjilerini gün bitimine dek sürdürmelerine yardımcı olmaktadır.

Ayakkabı ve çorap içerisinde uzun süre kalan ayaklar havasızlık ile beraber, bakterilerin oluşmasına zemin hazırlar. Tamamen rahatlık için tasarlanmış olan bu ürünler birçok alanda kullanım için uygundur. Klasik ve desenli seçeneklerde temizleme esnasında kimyasal madde içeren malzemeler kullanmadığınız taktirde terliğin dış yüzeyinde herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

Desen ve Renk Seçenekleri

Ayak rahatlığı düşünülerek üretilmiş olan labor tekstil ürünlerinin en önemli parçaları olan ortopedik özellikli harika görünümlü sabo terlikleri kullanan herkes kendini dinç hissetmektedir. Ayakları terletmeyen, hava aldıran ve anatomik yapıyla uyumlu sabo terlikler beyaz dışında kırmızı, lacivert, mavi ve diğer renk seçenekleri ve enteresan desenleri ile herkesin zevkine hitap etmektedir. Sizlerde en çok tercih edilen modellerin fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, sabo terlik fiyatları kısmını inceleyebilirsiniz. Kullanılmış olan boyaların hiçbiri kanserojen değildir.

Geniş Kullanıcı Yelpazesi

Topuk dikeni sıkıntısı yaşayanlara özel terlik üretimi de mevcut olup hastanelerde görev yapan hemşire ve doktorlar dışında farklı sektörlerde görev yapanlar tarafından da tercih edilmektedir. Yorgunluğu azaltan terlikler ayakta koku yapmamakta, bilek ağrılarını da önlemektedir. Birbirinden hoş tasarımlara sahip olan terlikler poliüretandan oluşan kaymaz taban ve suni deriyle imal edilmektedir. Ürünlerin hepsi hafif, ayağı gün boyu yormayacak ve ıslak zeminlerde kaydırmayacak özelliktedir.

Kalite ve Uzun Ömür

Kaliteli ve uzun ömürlü olan sabo terliklerin temizliği ılık suya batırılarak nemlendirilen yumuşak bir bezle yapılmalı, ıslak mendil ve alkol içerikli ürünler kullanılmamalıdır. Sağlık çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanan labor tekstil ürünleri gibi sabo terliklerde de online siparişler en hızlı biçimde adresinize ulaştırılmaktadır. Yerinizden kalkmadan, sadece doğru ayak numarasını ve zevkinize uygun terlik modelini belirterek verilecek siparişlerle zaman ve ekonomik olarak karlı çıkılacaktır.

Doktor ve Hemşire Üniformalarına Uyumlu

Standart renkler beyaz ve lacivert olan üniformalar için uyumludur.  Normal hayatta kullandığınız ayakkabılarınızın numarasına göre terlik numaranızı bizlere iletebilirsiniz. Terlik seçimi konusunda kararınızı verdiniz ve size en uygun hemşire önlükleri konusunda yeni modeller arıyorsanız, diğer ürün seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap