Ray Ban Marka En Popüler Gözlük Modelleri

 Ray Ban Marka En Popüler Gözlük Modelleri

Çok uzun yıllardır güneş gözlüklerinde lider markalar arasında yer alan Ray Ban markası bazı gözlük tasarımlarını her yeni koleksiyonuna eklemeye özen gösteriyor. Çünkü bu Ray Ban güneş gözlükleri o kadar çok sevildi ki ilk tasarlanmasının üzerinden yıllar geçmiş olmasına karşın halen tercih edilmeye devam ediyor. Bazı modeller ise markanın yeni kreasyonunda bulunuyor. Ancak popülerlik çıtasını bir hayli yükseliyor. İşte o gözlüklerden bazıları!

Aviator Serisinin Öne Çıkan Tasarımları

Ülkemizde pilot gözlük olarak bilinen tasarımlar markanın Aviator serisinde yer alıyor. Bu seride bulunan Classic isimli model aslında adının hakkını fazlasıyla veriyor. Çünkü markanın klasiklerinden biri haline geldi. Farklı cam rengi seçenekleri sunuyor ve aynı zamanda hem kadınlar hem de erkeklerden ilgi görmeye devam ediyor. Seride yer alan Outdoorsman modelinin de yine popüler Ray Ban gözlükleri arasında yer aldığını belirtmeliyiz.

Wayfarer gözlük serisinde ise Liteforce modelinin hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine kavuştuğunu belirtmeliyiz. Oldukça sade bir dizayna sahip olması farklı stillerde çok sayıda kişinin tercihini bu modelden yana kullanmasını beraberinde getiriyor. Original Wayfarer Bicolor modeli de yine popülerlik kazanan tasarımlar arasında yer alıyor.

Son yıllarda renkli camların trend olmasıyla birlikte markanın New Wayfarer Flash modelinin de daha fazla ön plana çıktığını belirtebiliriz. Bu model dikkat çeken bir şıklığa sahip ve özellikle stil sahibi olanlar tarafından tercih ediliyor. Clupmaster serisinin yıldızı ise bugünlerde Wood modeli oldu. Karizmatik duruşu ile gönüllerde taht kurduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Sizin Ray Ban Favoriniz Hangisi?

Aslında Ray Ban markasının güneş gözlüklerine kendiniz de göz atabilir ve kendi starınızı seçebilirsiniz. Belki de popüler listesinde yer alan modeller değil, en az tercih edilen modeller sizin favoriniz olacak. Bunun için önerimiz Atasun web adresine tıklamanız  çünkü bu sitede markanın hem klasikleşmiş güneş gözlüğü modelleri hem de en yeni tasarımları bulunuyor. Kendi tarzınıza uygun bir modeli kolayca seçebilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün seçeneği yelpazesi sunarken fiyatları da yıl boyunca makul düzeyde tuttuğunu da bilmeyenler için hatırlatalım. Beğendiğiniz bir modeli satın almak isterseniz ödemede zorlanmazsınız.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap