Sedat Biga’dan Harika Saçlar

 Sedat Biga’dan Harika Saçlar

Sedat Biga, Türkiye’deki mikro keratin kaynak yapımında ve medikal kaynakların yapımında bir öncüdür. İlk uygulamayı yapan kişinin olmasının yanı sıra oldukça da başarılı bir saç sanatçısıdır. 1990’dan itibaren ismini duyurmuş ve ünlü kişilerle çalışmıştır. Hem yurt içi hem de yurt dışında salonları bulunan Sedat Biga yurt dışından da eğitim alarak kendisini geliştirmiştir.

Saça Yapılan Uygulamalar

Kadınlar genellikle uzun saç severler ve bakımlı saçlara kavuşmak için pek çok yöntem denerler. Bunlardan birisi olan saç kaynağı sayesinde güçlü saçlara sahip olunurken, harika saçlar elde edilmesi sağlanır. Sedat Biga’nın uzmanlık alanlarından olan mikro kaynak son teknolojik gelişmeler sayesinde kısa sürede uzun ve sağlıklı saçlara sahip olunmasında rol oynuyor.

Bu kaynak türü polimer malzemelerden yapıldığı için saça herhangi bir zararı bulunmuyor ve diğer kaynak türleri ile kıyaslandığında daha kolay ve kısa sürede takılıp çıkarılma işlemi yapılıyor. Nano jeller, ısı verilme sırasında hemen tepkimeye giriyor ve içerisinde bulunan keratinin erimesi başlıyor. Erimeye başlayan keratinler saç ile bütünleşiyor. Boncuk kaynağın yan ürünü olarak ortaya çıkan bu ürün, boncuk kaynağın pek çok dezavantajını da kaldırıyor. Bu sayede saç ve uygulama yapılacak saç birbiri ile tamamen tutuş sağlıyor ve güçlü saçlar sağlanıyor.

Ayrıca en büyük avantajı da uzun süre kullanıl abilmesi. Uzun süre boyunca kullanımı olmasının yanı sıra saçı yıpratmaması ve bakımının kolay olması da avantajlarındandır. Tamamen profesyonel kişiler tarafından uygulanan bu yöntem saçlarda önemli derecede belirgin değişiklik yapıyor.

Saç Değişimi Uygulaması

Saçları uzamayan, zayıf ve seyrek saçları olan kadınlar bu durumdan çok rahatsızlardır. Bu yöntemlerle daha dolgun, uzun ve gösterişli saçlara sahip olmuş olurlar. Kullanılan postiş ve takma saçların değişimini fazladan para vermeden mikro saç kaynak yöntemine başvurarak Sedat Biga’nın açmış olduğu salonlara ya da internet üzerinden erişim sağlayarak yararlanabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde sıkıldığınız ve kullanmak istemediğiniz saçlarınızı vererek daha iyi, dolgun ve son zamanlara uygun saçlara sahip oluyorsunuz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap