Selim İmer Kimdir ? Kaç Yaşında ? Biyografisi

 Selim İmer Kimdir ? Kaç Yaşında ? Biyografisi

Selin İmer Kimdir? Nereli ? Kaç Yaşında ?

Mustafa Ceceli ile Aşk yaşayan Selin İmer i yakından tanıyalım.

Selin İmer, 14 Ocak 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. İş adamı olan merhum İnsel İmer ile Canan İmer çiftinin çocuğu olan Selin, iyi bir eğitim almıştır. Eğitimini yurt dışında almış ve yine yurt dışında tamamlamış olan sosyetik güzel İmer, ilk başta İtalyan Ortaokulu ve ardından da MEF okullarında öğrenip görüp Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşmiştir.

Aldığı eğitimler psikoloji, moda ve reklam üzerine olan İmer, bu esnada çok uzun bir süre de yurt dışında kalmıştır. Ülkemize ne zaman dönse ismi ünlü bir erkek ile anılan İmer, ilişkilerini yalanlayarak da magazin gündeminde fazlası ile kalmıştır. Zaman zaman Doruk Kaya, Alican Ulusoy, Serdar Bilgili ve Arda Turan ile beraber anılan Selin İmer, tüm bu beraberlik dedikodularını bütünü ile reddetmiştir.

Bir dönem aldığı fazla kilolar ile de haberlerde yer alan ve magazin sayfalarını dolduran İmer, ünlü danışman ve yaşam koçu Şeyda Coşkun ile anlaşarak beslenme ve spor alışkanlıklarına şekil vermiş, bu dönemde de 10 kilo birden vererek oldukça hoş bir görünüm almıştır. Verdiği kilolardan sonra değişen yüz hatları ve vücut hatları da magazin bültenlerinde sıkça konuşulur olmuştur.

Öte yandan İmer belli bir zaman kürk giydiği için de eleştirilmiş, hatta o dönem çok büyük bir tepki de toplamıştır. Kürk giydiği için kendisini eleştirenlere imalı cevaplar veren İmer, bu cevapları ile ortalığın daha da alevlenmesine ortam hazırlamıştır.

Sellin İmer son olarak ünlü Şarkıcı Mustafa Ceceli ile anılmıştır. Bu ilişkinin de yalanlanması beklenirken aniden evlilik kararı alan ikili magazin basınını da şaşırtmayı başarmıştır. Her ne kadar söz konusu ilişkinin zamanlamasının Ceceli’nin özel hayatı ile ilgili bazı soru işaretleri yarattığı ortada olsa da, çiftin evlilik kararı pek çok dengeyi değiştirmiştir.

Yeşil gözlü, kahverengi saçlı olan sosyetik güzel Selin İmer, aynı zamanda Oğlak burcudur. Hareketli hayatına evlilik kararı ile dur diyen İmer, Mustafa Ceceli’nin de gündemden düşmemesine sebebiyet vermiştir.

Sosyetik güzel Selin İmer yakın zamanda Mustafa Ceceli ile evlenecektir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap