Şeyma Subaşı Kimdir ? Kaç yaşında ? Nereli ?

 Şeyma Subaşı Kimdir ? Kaç yaşında ? Nereli ?

Şeyma Subaşı Kimdir ? 2 Temmuz 1990 yılında dünyaya gelen Şeyma Subaşı, lise eğitimini moda üzerine almıştır. Bununla beraber üniversite eğitimi için de moda alanında eğitim görmeyi tercih eden Subaşı, İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı bölümünde öğrenim görmüştür. Bu şekilde profesyonel anlamda da moda dünyasına adım atan Subaşı, bazı dönemlerde mankenlik de yapmıştır. Örneğin kimi ünlü tasarımcıların defilelerinde daha henüz çok tecrübesizken bile mankenlik tecrübesi edinmiştir.

Katıldığı Miss Turkey güzellik yarışması ile adını duyuran ve bu şekilde de daha çok göz önüne çıkan Subaşı, moda alanında ilerlemeye devam etmiştir. Güzellik yarışmasında aldığı derece ile de kendisi büyük bir sükse yapmıştır.

Şeyma Subaşı’nın magazin gündemine düştüğü ve adının yavaş yavaş gündem olduğu dönem ise katıldığı bir yarışma ile ilgilidir. 2006 yılında Deniz Akkaya ile Top Model yarışmasında dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı, bu yarışmadaki jüri üyeleri tarafından da beğenilmiş ve takdir görmüştür. Bu şekilde ülke gündemine de girmeyi başaran Subaşı adından hayli söz ettirmiştir.

 

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile Nasıl Tanıştı ?

Şeyma Subaşı, şimdilerde aşk yaşadığı Acun Ilıcalı’nın geçmiş dönemlerde ilgi ile izlenen “Var mısın Yok musun”  yarışmasına henüz üniversitede okurken katılmıştır. Ünlü sunucu Ilıcalı’nın bu yarışmasında 69 Bir TL para ödülü sahibi olan Subaşı, bu para ile yarışmayı sonlandırmıştır. Ancak Acun ile Şeyma Subaşı beraber çalışma durumunu da elde ederek yine Ilıcalı’nın başka bir programı olan “Yok Böyle Dans” adlı projesinde kostüm tasarımcısı olarak görev yapmıştır.

Her ne kadar belli başlı dönemlerde adından em moda, hem televizyon programları ile söz ettirse de Şeyma Subaşı’nın ünlü olduğu durum ise tamamen başka bir konu ile ilgilidir. Acun Ilıcalı daha evli iken hakkında çıkan “Şeyma Subaşı ile aşk yaşıyor” dedikoduları Subaşı’nın üzerinde bütün ilgiyi toplamıştır. Bu yasak aşk iddiası uzayıp gittikçe Subaşı daha çok bilinmeye başlamıştır. Bu süreçte Ilıcalı’nın evli olması da toplumsal tepkiyi artırmış, insanlar bu ilişkinin ne denli yanlış olduğunu ifade ederek sosyal medyada kampanyalar yürütmüşlerdir. Tüm bunlara ek olarak Şeyda Subaşı’nın o dönemde hamile olduğu iddiası da ortaya atılmış ve ikilinin ilişkisi iyiden iyiye gün yüzüne çıkmıştır.

Zaman içinde ise ilk başta onaylanmayan haberlerin doğrulamaları gelmiş ve Subaşı’nın Acun’dan hamile olduğu kabul edilmiştir. Bu durum yine halk nezdinde büyük tepkiler doğurmuştur. Ancak ikili bu tepkilere kulak tıkayarak ilişkilerinin tadını çıkarmaya devam etmişlerdir.

Acun Ilıcalı’dan Melisa isimli bir kız çocuğu sahibi olan Subaşı, aynı zamanda kendine ait bir moda markasıyla da çalışmalarını sürdürmektedir. Bu moda markası da Subaşı ile aynı ismi taşımaktadır.

Şu anda kızı ve Acun Ilıcalı ile mutlu mesut bir şekilde yaşayan Subaşı hayatını belli bir düzene oturtmanın verdiği rahatlık ile hareket etmektedir.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap