Sezonun En Moda Erkek Mayo Modelleri

 Sezonun En Moda Erkek Mayo Modelleri

Bu sezonun trend erkek mayo ürünleri, geçen yıllar ile kıyaslandığı zaman bazı farklılıklar gösteriyor. Geçmiş yıllardaki erkek deniz şortu modellerine bakıldığı zaman daha koyu tonlar olan; siyah, gri ve füme gibi renkler göze çarpıyordu. Bu yıl ise, geçmiş yılların modasının aksine renkleri daha canlı ve pastel olan modeller tercih ediliyor. Bu canlı renklere sahip keskin geçişli modeller 2021 yazının trendi olmaya şimdiden aday dememiz yanlış olmayacaktır. Geçmiş yıllarda genellikle boy bakımından diz boyunun altına gelen erkek mayo modelleri, günümüzde daha kısa ve daha ergonomik bir yapıya sahip.

En Çok Tercih Edilen Erkek Mayo Markaları

Özellikle erkek mayo denildiği zaman uluslararası markalar arasından akla ilk gelenler arasında olan Quiksilver, her yıl olduğu gibi bu yılda trendleri belirleyen modellere sahiplik yapıyor. Quiksilver markasından kısaca bahsedilecek olursak, neden şort ve mayo konusunda önde gelen markalar arasında yer aldığını da netleştirmiş oluruz. Quiksilver iki sörf tutkunu Avusturalyalı arkadaşın daha rahat sörf yapabilmek adına tasarladığı şortların ve mayoların çıkış noktasıdır. Bu rahatlık geleneğine genç ve yaratıcı tasarımları da eklenerek 40 yıllık bir süredir en sevilen erkek deniz şortu markalarının arasında yer bulmuştur. Ülkemizde de çok sevilen markalardan olan Quiksilver, bu yaz sezonuna da estetik modellerle başarılı bir giriş yapmıştır.

Quiksilver Mayo Modelleri

Quiksilver mayo modelleri, kendini her yıl belli eden keskin ve kaliteli baskılama modelleriyle ilgi çeker. Modern çizgiler,, tropikal bölge resmetmeleri, pastel ve canlı renkleri markanın en dikkat çeken özellikleridir. Birçok markaya ilham kaynağı ve trend oluşturan Quiksilver erkek deniz şortu modelleri, her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça iddialı. Modeller; cep detayları, rahat bel konforu ve hafif kumaşı ile üzerinizde deniz içerisinde veya denizden çıktıktan sonra üzerinizde ağırlık hissi yaratmaz. Islak bir kumaş yapısı yaratmayan özel malzemesi ve dikiş geçişleri ile Quiksilver deniz şortu modellerinde konforlu bir deneyim sahibi olabilirsiniz. Quiksilver erkek şortları yalnızca deniz veya havuz gibi alanlarda değil, gündelik hayatta da rahatlıkla kullanılacak kalite ve görselliğe sahiptir.

Arena Erkek Deniz Şortu Modelleri

Arena erkek deniz şortları, sektörün en tutulan ürünleri arasına ismini altın harflerle yazdırmıştır. Kuruluş aşamasında farklı bir markaya bağlı olarak çıkmış olsa da daha sonrasında ayrılıp yoluna tek başına devam eden Arena, özellikle yüzme yarışları üzerine ürün üretimi yapan köklü bir firmadır. Yüzücü mayoları konusunda dünyanın trend belirleyen markaları arasında yer alır. Firmanın İtalya’da bulunuyor oluşu, ne denli moda ve trend sahibi olduğu konusunda sizleri fikir sahibi yapabilir. Özellikle yüzme konusundaki başarısının yanı sıra ülkemizde de satışa sunulan yüzme şortları sayesinde ismini duyurmuştur. Düz renkli, renkli veya slim şeklinde olan erkek mayo modelleri ile sizlere konforun yanında göze hoş gelen modellerde vaat eder. Son derece rahat tasarlanan Arena deniz şortu modelleri; Max Dry malzeme ile hızlı kurur ve UV koruması sağlar.

Erkek Mayo Fiyatları

Erkek deniz şortu fiyatları, özellikle marka ve modellerine göre değişiklik gösterebilir. En yeni sezon ve markaları sizlerin hizmetine sunan Sportive ailesi, internet üzerinden kolay arayüzü ile hizmet verir. Sizler de en trend olan erkek mayo ve şort modellerini incelemek, ve güvenilir şekilde sahip olmak istiyorsanız, Sportive’den ürünleri hemen şimdi inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap