Sinoz Leke Kremi Nasıl Kullanıllır ? Kullananlar

 Sinoz Leke Kremi Nasıl Kullanıllır ? Kullananlar

Sinoz Leke Kremi Nasıl Kullanılır ? Kullananlar ve Yorumları

Deri üzerinde bulunan her türlü leke için etkili bir krem olarak kullanılan Sinoz leke kremi, özellikle de güneş lekeleri ile sivilce lekeleri üzerinde oldukça etkilidir. Siyah noktaları geçiren, hamilelik dönemlerinde oluşan lekeleri yok eden, ağda ile epilasyon sırasında ortaya çıkan lekeleri kaybeden bu mucizevi krem ile yaşlılık lekeleri de sonlandırılabilir. Aynı zamanda ellerdeki renk tonu farklılıkları da dengelenmesi için bu kreme ihtiyaç duyar.

Sağlık Bakanlığı’nın izni ile onaylı tesislerde üretilen Sinoz leke kremi, kozmetik yönetmeliğine doğrudan uyum göstererek hazırlanır. Aynı zamanda içeriğinde hiçbir zararlı madde bulundurmaması ve yurt genelinde de sıklıkla kullanılması kreme dair güven duygusunu oluşturmaktadır.

Sinoz Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Kremin uygulanacağı alanlar mutlaka temiz olmalıdır. Yani kişiler gerek yüz, gerek el, gerek ise farklı noktalarda lekelere sahip olabilse de kremin bu alanlarda etkin olabilmesi için kullanım öncesinde doğru bir şekilde temizlik işlemleri uygulanmalıdır. Cildin temiz ve gözeneklerin açık olmasının ardından ise krem uygulanabilir. Krem uygulanmadan önce temizlik esnasında oluşan ıslaklık ve nemin de geçmesi, yani kuru cilde uygulama yapılması gerekir.

Sinoz leke kremini ince bir tabaka halinde ilgili bölgeye sürmek gerekir. Derinin kremi emmesi ile süreç başlarken, sabah ile akşam olmak üzere günde 2 kez uygulama yapılır.

Dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da kremin lokal bazlı kullanılması gerektiğidir. Çünkü krem tüm vücuda ya da geniş alanlara sürülmez; sorun nerede ise ve leke nerelere etki ediyor ise oralarda krem kullanılır.

Sinoz leke kremi kutu olarak satılır. Bir kutusu 30 ml olan ürün içinde vitaminler, renk açıcı unsurlar, su teresi özü gibi doğal maddeler barındırır.

Yine zaman içinde görülebilen dengesiz pigment dağılımını düzene sokarak renk tonu farklılıkları görülen bölgelerde doğru bir renk dengesi bu ürün ile sağlanır.

Sinoz Leke Kremi Kullananlar

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kremi kullanmadan önce bileğinizde test etmeniz önerilir. Gözle temas etmeden, çocukların ulaşamayacağı yerlerde bu kremi saklayın. Yakıcı güneş altında da bu kremi kullanmayın. Yaralar üzerinde ya da tahriş olan bölgelerde kremi kullanmayın.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap