Söz Tepsisi Modelleri

 Söz Tepsisi Modelleri

Nişan, kına ve düğün yapmak isteyen bireylerin bir araya geldiklerinde bu törenleri ve kendi aralarında bir evlilik merasimi yapmak istemeleriyle birlikte başlayan birçok önemli nokta bulunuyor. Örneğin, nişan ve söz tepsisi yaptırmak, buna en büyük örnektir. Son yıllarda da önemi gittikçe artan ve daha fazla önem verilen söz tepsilerinin artık kendi başına bir sektör olduğunu biliyoruz. Evlenecek olan çiftlerin günümüzde ev ve mobilya gibi telaşa girecekleri konulardan biri olan söz tepsilerinde, birbirinden farklı modeller, boyutlar ve renkler olması sayesinde kişiler kendilerine uygun renklerde ve modellerde seçimler de yapabiliyorlar.

Birbirinden farklı modellerde bulunan söz ve nişan tepsileriyle ilgili evlenecek çiftler, kendileri de becerileri dahilinde söz tepsilerini kendileri hazırlayabilir ve böylelikle özel organizasyonda kullanacakları güzel bir tepsi modeline sahip oldukları gibi ileriki dönemlerde de bir anı olarak saklayabilirler.

Yepyeni bir trend olarak karşımıza çıkan, 2018’den bu yana yoğun bir talep ile insanların söz hediyelikleri düşünceleri kadar derin ve anlamlı düşüncelerde en ince ayrıntısına kadar düşündükleri söz tepsileriyle beraber birçok fikir oluşmaktadır. Çeşitli fikirler içerisinde söz tepsilerinize dair önemli detaylar düşünürken, içinize sinebilecek değerde bir fikrin oluşması, nişan tepsisi açısından da söz tepsisi açısından da doğru karar vermeniz önemlidir. Moda olmuş birçok dekor tepsilere bakabilir ve aralarından en iyi seçimleri inceleyerek hoş bir tepsi esinlenerek siz de yapabilirsiniz.

2020 Söz Tepsi Modelleri Nelerdir?

Söz tepsilerinizi dekore ederken değerlendirebileceğiniz birçok yöntem vardır. Giyilecek abiyeden ev dekorasyonuna kadar çok yönlü düşüncelere kapılarak doğru bir tercihte bulunabilirsiniz. En iyi tepsi modellerinden biri olan oval tepsiler, son dönemlerde gerçekten revaçta olduğu kadar birçok kişi tarafından istenen model oluyor. Otantik bir hava katması adına değerlendirebileceğiniz oval tepsiler ile birlikte, istediğiniz seçeneklere göre doğru ürünleri yaratabilirsiniz.

Tıpkı nişan hediyeliği olarak gelen konuklara takdim edeceğiniz hediyelikler gibi oval söz tepsilerinizde de istediğiniz gibi süsleme yapmaya sahipsiniz. Bu konuda ister deniz kabuklarıyla beraber süslemeler yapar, çiçeklerle birlikte çeşitli uyumluluk katabilir; isterseniz de dantel veya incilerle birlikte zarifliği, berraklığı da temsil edebilirsiniz. İnciler ve ince hasır iplerle beraber süsleme yapabileceğiniz tepsilerinizde, ufak ahşaplarla hoş tatlı dokunuşlar yaratabilirsiniz.

Söz ve nişanlarla ilgili yaratabileceğiniz tepsilerde aynalı tepsileri de değerlendirebilirsiniz. Hem süslü hem de ışıltılı tepsiler, gözlerinizi kamaştırırken dokunuşlarla beraber en güzel tercihleri de yaratabilmiş olursunuz. İster ayna üzerinde çiçeklerle süslemede bulunun isterseniz yine inci dokunuşlarla sade bir tepside sadeliğin temsilcisi olun. Hem kendi zevk ve tercihleriniz hem de uyumluluk ile ön plana çıkabilecek en güzel seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Doğru araştırmalar içerisinde bulunarak kaliteli ve özel seçimler sayesinde nişan tepsilerinizi istediğiniz her zaman internetten modellere bakarak doğru bir modeli bulduğunuzda siparişinizi oluşturabilir ve mutlu anlarınıza tanıklık edecek tepsinizi satın alabilirsiniz.

Görsel : https://www.nadirhediye.com/soz-ve-nisan-merasimi-etamin-tepsi-ahsap-kasnak-26-cm

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap