Takının Modası Asla Geçmeyecek

 Takının Modası Asla Geçmeyecek

Takının öyküsü insanlık kadar eskidir ve günümüz dünyasında takılar giysiyle bütünleşen aksesuarlardır. Sade bir kıyafet tarzı benimseyenler ya da şıklığına yeni dokunuşlar katmak isteyenler takıyla kıyafetlerini zenginleştirebilir. Günümüzde altın, gümüş ve pırlanta çok kolay işlenebildiğinden metal üzerine istenilen deseni vermek ve metali istenilen şekle sokmak çok kolaylaşmıştır. Ayrıca birçok nesne (inci, pul, organze tül, boncuk, ahşap materyal, kurdela vb.) takı tasarımında kullanılabilir hale geldiği için çok çekici, her türlü giyim tarzı ile örtüşen takıların tasarımı yapılmaya başlanmıştır.

Sevdiklerinizi mutlu kılmanın en güzel yolu onların ruhuna dokunan zarif ve şık hediyeler almaktır. Yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, bayram gibi özel günlerde sevdiklerinizi farklı tasarımlarla mutlu edebilirsiniz. Lidyana ile estetik, farklı ve eşsiz dokunuşların bir araya getirildiği altın şahmeran ve altın bileklik koleksiyonlarına ulaşabilirsiniz. Site üzerinden inceleyeceğiniz altın takılar 22 ayar altın olup değiştirme garantisiyle sunulmaktadır. Altın takı fiyatları ise piyasada kabul gören tutarlar olmakla birlikte taksitli seçenekleriyle de daha çok kişiye hitap etmektedir.

bileklik

Şahmeran Çekiciliği ve Asilliği

Şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız; el ve ayak bakımına dikkat etmenin yanı sıra zarif aksesuarlar ile ufak dokunuşlar da yapabilirsiniz. Aradığınız zarifliği ise Lidyana altın şahmeran ve bileklikler ile bulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında kadınlar tarafından daha çok tercih edilen tasarımlar arasında; yıldız, üçgen, Fatma Ana Eli, uğur böceği, nazar boncuğu, yusufçuk, kelebek, kar tanesi, çiçek, sonsuzluk işareti gibi şekiller yer alır. Siz de Lidyana farkıyla altın şahmeran modelleri arasından sevdikleriniz için en uygun tasarımı bularak küçük sürprizler yapabilirsiniz.

takı

Bileklik Tasarımlarında Moda Akımı

Kadınlar tarafından ilgi gören takı tasarımları arasında birden fazla alternatif bulunuyor. Broş, yüzük, piercing, kolye, bileklik, halhal, bilezik, küpe vb. tüm takı çeşitleri için farklı dizaynlarda altın takı modelleri yer almaktadır.

Takı konusunda kadınların gösterdiği ilgiye kayıtsız kalmayan pek çok ünlü marka, özel tasarımlar yapmaya başladı. Özellikle saatlerle kombin ederek de kullanabileceğiniz bu tasarımlar ile kendi tarzınıza uygun parçaları bir araya getirebilirsiniz.

Son dönemlerde ön plana çıkan bir tasarım olan Rose altın bileklik tasarımına ise mutlaka göz atmalısınız. Swarovski süslemelere sahip tasarımlar ile yüzük bileklik bir arada kullanılan modeller de yine kombinlerinize şıklık getirecek seçimler arasında yer alıyor.

Tüm altın takı tasarımlarına ise Lidyana’nın sunduğu ödeme kolaylığı ve taksitli seçenekler ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap