Tayt Modelleri Nelerdir?

  Tayt Modelleri Nelerdir?

 

Vücudu sıkı bir şekilde sararak vücut hatlarının belirgin olmasını sağlayan rahat ve esnek yapısıyla kullanım kolaylığına bağlı olunarak giyilen bir giysi türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle likra, naylon, polyester, ipek, yün vb. malzemelerin karışımından yapılmaktadır. Taytların farklı malzemelerden yapılması farklı tür ve desende tayt modelleri  ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştır.

Tayt kadınlar için tasarlanan bir ürün olmakla beraber etek, şort gibi elbise parçalarının altına isteğe bağlı olunarak giyilmektedir. Tayt kadınların günlük olarak kullanabildikleri bir tür olmakla beraber spora giderken de özel olarak tasarlanan tayt modelleri de satışa sunulur.

Tayt Modelleri 

Tayt modelleri oldukça geniş bir alana yayılmakta olup çeşitli model ve desende tayt bulmak oldukça mümkün hale gelmiştir. Tayt modelleri arasında toparlayıcı tayt, likralı tayt, paça detay tayt, fitilli tayt, korse etkili tayt, triko tayt, parlak tayt olarak kayıtlara geçmekte olup satışı yapılır. Tayt modelleri arasından en uygun ve kalite standartlarına uygun halde  bulunan ürünleri https://www.upup.com.tr/kadin-tayt  bu linkten satın alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap