Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

 Teknede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Hayatınızı birleştireceğiniz kişiye evlenme teklifi yapacaksınız ve bu özel anınızı, müstakbel eş adayınızın beklentilerinin de ötesinde, rüya gibi bir gün olmasını istiyorsunuz,  ancak, evlenme teklifini nerede ve nasıl yapacağınız konusunda hiçbir fikriniz yoksa evlenme teklifi fikirleri için sizin için sunduğumuz teknede evlenme teklifi organizasyonumuzu alternatifleriniz arasında mutlaka değerlendirmelisiniz. Evlilik teklifi yapmanın birçok çeşitli yolları vardır ancak, sevdiğiniz kadını daha önce hiç olmadığı kadar heyecanlandıracak olan teknede evlilik teklifi, bu konuda faaliyet gösteren ve birçok mutlu çifti evliliğe götüren o ilk adımda yalnız bırakmayan organizasyon şirketimiz için büyük onur olacaktır. Sevdiğiniz kişiyle muhteşem boğaz turu eşliğinde, baş başa romantik dakikalar geçirerek boğazda evlenme teklifi yapabilmeniz için sizin istekleriniz doğrultusunda, en ince detaya kadar bu şahane ortamı sizin için hazırlayacak ve bu türdeki organizasyonlar hakkında tüm bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olan şirketimiz, kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Teknede Evlilik Teklifi Detayları

Öncelikle uygun günü seçip önceden rezervasyon yaptırarak ilk adımı atabilirsiniz. Özellikle hafta sonları yoğun olacağını düşünerek rezervasyonunuzu birkaç hafta önceden yaptırmalısınız. Yatta evlenme teklifi organizasyonumuz, en az 2 saat olmak koşuluyla bu süreyi sizin talebinizle istediğiniz kadar uzatabiliriz. Yatta evlilik teklifi organizasyonları için en uygun saatler saat 20.00’den sonraki saatlerdir. Boğazda evlilik teklifi organizasyonu; sizin tarafınızdan belirlenen süre boyunca yatımız Boğaziçi’nde sürekli seyir halinde olacaktır. Bu süre zarfında türkçe müzik indir hizmetimiz sayesinde yine sizin belirleyeceğiniz şarkılar eşliğinde boğazın o muhteşem manzarasını seyredebileceksiniz. Yatta evlenme teklifi organizasyonu için birkaç alternatifiniz bulunmaktadır. İsterseniz yemeksiz sade bir yat gezisi, isterseniz romantik bir sabah kahvaltısı ya da müstakbel eş adayınızla muhteşem bir akşam yemeği yerken romantik bir şekilde evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Siz evlilik teklifinizi yaparken bırakın tüm ayrıntıları biz düşünelim ve o anlarınızı ölümsüz hale getirecek uygulamalar ve aktivitelerle heyecanınızı muhteşem bir coşku seline çevirelim. Yatta evlilik teklifi organizasyonu için konusunda deneyimli personellerimiz, masa düzeninden, yat içi süsleme düzenine, çalınacak olan şarkılardan özel evlilik teklifi şarkıları na, konfeti ve havai fişek gösterisine kadar tüm ayrıntıları profesyonel bir şekilde organize ederek keyifli anlarınıza ortak olacaklardır. Profesyonel ekibimiz yata biniş anınızdan inişinize kadar olan süredeki tüm anlarınızı fotoğraf karesi ve video çekimi olarak organizasyon sonunda size teslim edeceklerdir.

Yatta Evlilik Teklifi Hizmetlerimiz

Yatımız 20 metre uzunluğunda olup, yazın ve kışın kesintisizi hizmet vermektedir. Kışın ısıtma sistemi, yazın kliması bulunan teknemiz, 3 yatak odası ve 1 salondan oluşmaktadır. İsterseniz sadece yatı kiralayarak, yiyecek, içecek, canlı müzik, süsleme gibi tüm organizasyonları kendiniz de yapabilirsiniz. Ekibimiz bu konuda size gerekli yardımları sunacaklardır. Yemekli yatta evlilik teklifi organizasyonundan faydalanırsanız akşam yemeklerimiz et, balık ve tavuk menülerinden oluşmaktadır. Ayrıca limitsiz alkolsüz içecek ve kuruyemiş ve cips, ikramlarımız arasındadır. Sabah kahvaltı menüsü, beş çeşit reçel, bal, tahin pekmez, yeşil ve siyah zeytin, tulum ve köy peyniri, domates, salatalık, sigara böreği gibi ikramlarımızdan oluşmaktadır. Menülerimiz ile ilgili ayrıntıları sitemizdeki menüler sekmesinden inceleyebilirsiniz.

Neden Yatta Evlenme Teklifi

  • Sürpriz evlilik teklifleri ; Sıradan bir lokantada yabancıların bakışları altında yapacağınız bir evlilik teklifi yerine, sevdiğiniz kadınla baş başa kalacağınız, çok daha rahat bir ortamda evlilik teklifi yapabileceksiniz.
  • Yatta evlenme teklifi, müstakbel eş adayınızın ve sizin ömür boyu unutamayacağınız ve defalarca anlatacağınız bir anı olarak kalacaktır.
  • Yıldönümü süprizleri ; Konusunda deneyimli personelimiz sayesinde, ne zaman ne yapacağınızı düşünmenize gerek yoktur. Personelimiz sizi yönlendirecek ve program organize bir şekilde ilerleyecektir. Evlilik yıldönümü süprizleri ile yanınızdayız.
  • Boğazda evlenme teklifi; Boğazda herhangi bir restoranda yiyebileceğiniz kalitedeki menüleri, muhteşem boğaz manzarası eşliğinde alacak ve sevdiğinizle baş başa romantik bir akşam geçireceksiniz.
  • Sürpriz evlenme teklifi ;Size sunacağımız evlilik teklifi paketlerimize sabit ücret ödeyecek ve bunun haricinde ek bir ücret ödemeyeceksiniz. Ucuz evlilik teklifi organizasyonu fiyatları ile yanınızdayız.

Sunacağımız tüm hizmetlerden memnun kalacağınızı ve günün sonunda mutlu ve memnun bir şekilde bizden ayrılacağınızı garanti ediyoruz. Hatta ilk evlilik yıldönümü yemeği için sizi tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı da bilmenizi isteriz.

www.tekneturum.com.tr

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap