Tesettür Kimono Tercihleri

 Tesettür Kimono Tercihleri

Uzak doğudan tüm dünyaya yayılan kimono modelleri tesettür modasında da çok sevilen ve en çok kullanılan giyim ürünlerinden birini oluşturuyor. Özellikle yaz aylarında dış giyim ürünü olarak tercih edilen kimonolar birçok renk, desen seçeneği ile piyasaya sürülüyor.

 Tesettür Kimono Seçenekleri

 Kimonolar yaz aylarında tesettürlü kadınların gözdesi olan bir kıyafet haline geldi. Tesettür kimono büyük renkli desenli, küçük desenli, düz, çizgili gibi birçok seçeneğe sahiptir. Çiçek desenleri, dantel detayları, meyve desenleri, yaz renkleri ile birçok seçeneği bulunan tesettür kimono modelleri her tarza ve her zevke hitap ediyor.

 Tesettür Kimono Kombin İpuçları

 Tesettürlü kadınların yaz aylarında tercih ettiği tesettür kimono modelleri hem serin tutuyor hem de çok şık ve modern bir görünüm sağlıyor. Tesettür kimonolar ile kombin yapmak isteyen kadınlar genel olarak elbise veya tunik pantolon ile birlikte kombin oluşturuyorlar.

 Kısa kollu, ipli herhangi düz maksi elbise ile uygun desen ve renkteki bir kimono ve bir terlik birlikte kombin edilebilir. Bunun dışında ister uzun kollu bir tunik ister kısa kollu fakat uzun olan bir tişört ile keten bir pantolon ve terlikle uygun desenli bir kimono kombin edilebilir.

 En Çok Tercih Edilen Tesettür Kimono Kombinleri

 Birçok farklı desende tesettür kimono bulunsa da bazı desenler daha çok tercih ediliyor. En çok kullanılan tesettür kimono modelleri arasında ; patchwork desenli, mozaik desenli, büyük çiçek desenli kimonolar bulunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap