Toptan Kadın Giyimde Lider Firma Fervente

 Toptan Kadın Giyimde Lider Firma Fervente

1992 yılından beri İstanbul’da faaliyet gösteren Fervente Shop, toptan kadın giyim üzerine yurt içi ve yurt dışına kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan toptan kadın giyim denince akla ilk gelen firmalar arasındadır. Kurulduğu yıldan beri istikrarlı bir şekilde başarısını yükseltmeye devam ederken ilk önceliği, en iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunmak olmuştur. Dünya modasını yakından takip ederek son moda ve trendleri hiç vakit kaybetmeden son moda ürünler ile toptan elbise satışında ne kadar iddialı olduklarını göstermektedir.

Hizmet Politikası

Kuruluş amacı, kadın giyim satışı yapan firmaların beklentileri doğrultusunda binlerce çeşitte, değişik renk ve modellerdeki birbirinden güzel elbiselerin toptan ticaretini yapmaktır. Her ortamda rahatlıkla giyilebilen toptan elbise modelleri ve fiyatları ile kadınların en fazla tercih ettikleri elbiselerin toptan ticaretini yapmaya ve her geçen gün kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Fervente, kadın giyim piyasasının nabzını tutarken ürün yelpazesini tek bir çeşit elbise üzerinde toplamamıştır. Üretimini ve satışını yaptığı toptan elbise modelleri arasında, düğünlerde giyilen elbiseler, partiler için özel tasarlanmış elbise çeşitleri, gece elbiseleri, baskılı elbiseler,günlük giyim için uygun elbiseler, pullu işlemeli ve dantel detaylı hepsi birbirinden güzel, kaliteli ve şık elbise seçenekleri bulunmaktadır. Toptan satış yaparken, aynı renk ve modelden birden fazla beden için üretim yapılmaktadır. Her bedenden istenilen sayıda alım imkanı sunmaktadır.

 

Giyen kişiyi daha dikkat çekici hale getirdiği için özel gece ve davetlerde kadınların tercihlerini genellikle abiye elbiselerden yana kullanmaktadır. Kadınlar için bu kadar önemli olan bir elbisenin en kaliteli kumaş kullanılarak çok farklı bir model tasarlanarak satışa sunulması büyük önem taşımaktadır. Toptan giyim sektöründe yıllar içinde birçok başarılı projede ismini duyuran firma, toptan abiye satışında da büyük bir başarı elde etmiştir.

Firma prensip gereği asla müşterisini mağdur etmemektedir. Satılan ürünün hasarlı, eksik yada yanlış gönderilmesi halinde ürünlerin orjinal ambalajında olması şartı ile iadesi kabul edilmektedir.

Başarısının Sırrı

Hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin başarıyı yakalamanın tek formülü vardır. Hitap ettiğiniz kitlenin beklentilerinin ne olduğunu çok iyi bilmeli ve o doğrultuda hizmet sunmalısınız. Hitap ettiğiniz kitle kadınlardan oluşuyorsa işiniz biraz daha zor demektir. Kadınların giyime kuşama ne kadar önem verdiklerin bilincinde olan firma onlar için en iyisini, en kaliteli ve şık olan elbiseleri satın almaları için kadınlar bir elbisenin nasıl olmasını ister? Sorusuna doğru cevapları vererek 30 yıla yakın bir süredir toptan elbise satışındaki başarısını elde etmiştir. Firmanın bu kadar başarılı olmasındaki en önemli sebep uzman ve deneyimli çalışan personel kadrosuna sahip olmasıdır.

 

Toptan kadın elbise çeşitlerinden binlerce farklı modeli bünyesinde bulunduran FERVENTE SHOP hizmetleri arasında bayilikler vererek birçok yatırımcıya iş fırsatı sunmaktadır. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak için online satışın yapıldığı www.ferventeshop.com internet sitesini ziyeret edebilirsiniz.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap