Tuba Peksayar kimdir ? Boşandı mı?

 Tuba Peksayar kimdir ? Boşandı mı?

Tuba Peksayar kimdir ? Evli mi ? Boşandı mı?

Sosyete dünyasının adından sıkça bahsedilen ve moda ile yakından ilgili Tuba Peksayar, yaklaşık 3 yıl kadar flört ettiği kendi camiasından olmayan hukukçu eşi Mutlu Şimaylı ile 28 Şubat 2014 tarihinde nikah masasına oturarak dünya evine girmişti. Düğünlerinde çok sayıda ünlü ismin buluşması günlerce düğünün konuşulmasına da neden olmuştu. Cemiyet hayatının tanınan ve adından sıklıkla bahsedilen Tuba Peksayar (Şimaylı) kısa sürede evlilik kararı alıp, çok uzun sürmeyen evliliğini eşi ile anlaşmalı boşanma kararı alarak sonlandırması ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Tuba Peksayar Ne iş Yapar ?

Magazin dünyasında adından sıklıkla bahsedilen Tuba Peksayar “Hediyenizvar.com” sitesinin de kurucusudur. Tasarımcı Çiğdem Malkoç’un kostüm koleksiyonunu Işıl Sarraf Ozan ile organize ettikleri ve Bodrum- Torbada düzenledikleri davette tanıtmışlar, Çiğdem Malkoç imzalı deri ceket ve pantolonları gönüllü modellik yaparak podyuma çıkarak yürümüşlerdi.

Özel hayatı ile de sıklıkla basında yer alan Tuba Peksayar, magazin dergilerinde ve gazetelerin magazin sayfalarında da görüntü vermekten çekinmemektedir.

Son görüntüsünü bir gece kulübünden çıkarken Ozan Doğulu ile verdikleri samimi pozları yine magazine konu olmuş ve “Ozan Doğulu eşini yine aldattı” manşeti ile deşifre edilmişti.

Ünlüler dünyasında sık rastlanan ihanet ve aldatma maceraları çabuk deşifre olmakta ve bu durumun çoğu zaman reklam amaçlı yapıldığı gibi söylentilerle de kılıf hazırlanmaya çalışıldığı ise alışılan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tuba Peksayar – Ozan doğulu İlişkisi

Kenan Doğulunun kardeşi olan Ozan doğulu evli ve 3 kız çocuğu olmasına rağmen Tuba Peksayar ile kulüpte sabahlara kadar samimi pozlar vermesi ve hatta kulüp çıkışında defalarca öpüşme sahneleri ile fotoğraf vermeleri ise düşündürücü bir durum olarak algılanmıştır.

Evli ve 3 çocuk babası olan Ozan Doğulu’nun yayınlanan fotoğraflarından sonra özellikle sosyal medyadan büyük tepki yağmuru yağmaya başlamıştır.

Tuba Peksayar ile Ozan Doğulunun gazetecilerin flaşları patlamasının sonunda, alkolün de etkisi ile durumu geç fark etmiş ve panik olarak mekandan ayrılmışlardır. Sosyetik güzel özel şoförü ile uzaklaşırken Ozan Doğulu da Arnavut köydeki stüdyosuna gitmek için yolunu değiştirmiştir. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Ozan Doğulunun eşine bu durumu nasıl açıkladığı merak konusudur.

Tuba Peksayar Resimleri

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap