Yağlı ve Kepekli Saçlara Sedolin Şampuan ile Son

 Yağlı ve Kepekli Saçlara Sedolin Şampuan ile Son

İç ve dış etkenlerden dolayı zarar gören saç derisi, özenli bir bakım ihtiyacını da beraber getirmektedir.   Saç şekillendiricileri, yanlış ürün kullanımı düzensiz beslenme ve diğer etkenlere bağlı olarak görülen saç derisi sorunlarında Dermadolin Sedolin Şampuan etkili sonuçlar vermektedir.

Dermadolin’i Diğerlerinden Ayıran Özellikler

Sertifikalı bir üretime tabi tutulan Dermadolin Sedolin Şampuan,  kepek sorunlarına odaklanılmasından sonra özel olarak formüle edilmiştir.  Uzman dermatologlar eşliğinde en iyi formülü oluşturmak için, dünyaca ünlü firmalardan Ar-Ge desteği alınmıştır. İthal ürünlerden daha etkili ve kaliteli ürünler üreten Dermadolin, doğrudan soruna odaklanarak istenen sonucu vermektedir.  Derinin alt yapısına işleyen özel formüllerle bunu sağlar.

Saçlar Neden Çok Yağlanır?

Saçların normalden fazla yağlanmasının birçok nedeni vardır. Bunlardan en önemlisi çok sıcak su kullanmaktır.  Saçınızı çok sıcak suyla yıkarsanız,  deriyi kurutursunuz ve otomatik olarak sebum miktarı artar.  Köklerin zedelenmesi de yağ salgısında dengesizlik yaratacaktır. Bunun dışında şu nedenler saçta yağlanmaya neden olur:

  • Saçlarınızı durularken şampuan kalıntıları olursa, normalden daha hızlı şekilde yağlanma olacaktır.
  • Saç kremlerini diplere sürmek aşırı yağlanma nedenidir.
  • Saçı çok sık yıkamak
  • Saçlarla çok fazla temasta bulunmak
  • Saçları çok sık taramak
  • Çok fazla şekillendirici ve fön makinesi kullanmak
  • Saçları çok gergin toplamak
  • Aşırı yağlı besinler tüketmek, saç diplerinin hızlı ve çok yağlanmasına neden olabilir. 

Sedolin Şampuan Nasıl Kullanılır?

Son derece basit kullanıma sahip Sedolin Şampuan, saç derisi ve yüzeyi için düzenli olarak kullanılabilir.  Saçınızın uzunluğuna göre bir miktar ürün alınarak ıslak saça sürülmelidir. Deriye masaj yaparak köpürtülür ve bir iki dakika geçince bol su ile durulanır. Her gün kullanım olması halinde saç derisi kendi besinini yeterince almayacağından telleriniz zayıflamaya başlayabilir. Bu yüzden 2-3 gün aralıkla şampuanı uygulamak önemlidir. Ek olarak kullanılan suyun da çok sıcak olmamasına ayrıca önem verilmelidir. Sıcak su derinizin zarar görmesine neden olur. Çünkü nem dengelerinde değişiklik yapar. Kuruyan deride şampuanın etkisi azalabilir.

Sedolin Şampuan Neden Kullanılır?

Saçlarınızda kabuklanma, yağlanma, deri pullanması, kepeklenme, kaşıntı sorunları olduğu zaman yeniden dengeyi kurmanızı sağlayacak bir takviye gerekebilir. Sedolin Şampuan bu noktada tam olarak istenen sonuçları verir. Bu şekilde günlük hayatınızı devam ettirirken uzun vadede sorunsuz bir kullanım sağlanmış olur.

Sedolin Şampuan, saçlarınızı yeni yıkamanıza rağmen hemen yağlanma sorununu engeller.  Bu şekilde çok sık banyo yapmak zorunda kalmazsınız ve saçlarınız kendi yağından beslenmiş olur.  Kullanım açısından bütün olarak memnuniyet sunar.

Sedolin Şampuan Genel Özellikleri Neler?

Saç köklerinde yer alan fazla sebum miktarı, yağlı görünümün temel nedenidir. Sedolin Şampuan tam da bu noktada fazla salgılanan yağı azaltır, yağlanma süresini uzatır. Böylece kısa sürede sağlıksız ve sönük görüntü oluşumu da engellenmiş olur.

Sedolin Şampuan, cildinizin doğal yapısının koruyan özelliktedir. pH 5,5 değeriyle ideal kullanım sunar. Ayrıca ölü deri ve kalıntıların da temizlenmesini sağlar. Kepeklerden arınmış, pürüzsüz bir görüntü verir.  Daha hacimli, dolgun bir yapı oluşmasında etkilidir. Boyalı saçlarda uygulanması halinde saçın kökten beslenmesini sağlar. Yıpranmaların önüne geçen ürün, vitamin mineral yönünden zengindir.  

Nereden Alırım?

Dermadolin Sedolin Şampuan Narecza’dan indirimli biçimde temin edilebilir. Satın alma adresi : https://www.narecza.com/dermadolin-sedolin-sampuan-150-ml   Satın almak istediğiniz ürün, sitede kampanyalı şekilde sunulmaktadır.  Doğru ürünü seçmek için öncesinde açıklama ve özellikler bölümüne bakabilirsiniz. Kullanım talimatlarına uyulmaması durumunda üründen tam verim alınamayabilir. Bu nedenle belirtilen süre boyunca kullanımı önerilir. Dermadolin markasının diğer ürünlerini de site üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap