Yeni ; Kadın Küçük Dövme Modelleri 2017

 Yeni ; Kadın Küçük Dövme Modelleri 2017

Erkekler de kadınlar da sosyal hayatta en güzel şekilde görülmek, en iyi biçimde isimlerinden bahsettirmek ve beğenilmek isterler. Özellikle de kadınlarda bu duygu durumu bir hayli fazladır. Çünkü her kadın daha güzel ve daha hoş olabilmek için sürekli olarak çeşitli trendleri takip ederken aynı zamanda da moda ikonlarına bakıp ekstradan neler yapılabileceğini öğrenmek isteyecektir. Hal böyle olunca dövme konusu da muhakkak açılmış olur. Çünkü kadınlar dövme figürleri ve çeşitli modeller ile vücutlarını nakış gibi işletirler. Omuzda, kollarda ya da sırtta görülmeye alışık olunan dövmeler kadınların tarzını da ortaya çıkarırken, küçük dövme modelleri ise hemen hemen her alanda yaptırılabilecek özelliklere sahiptir. Peki nedir bu küçük kadın dövme modelleri

En Güzel Küçük Dövme Modelleri 2017

 

Yıllardan bu yana sıklıkla uygulanan yaprak figürleri, ayrı bir havası olan ve barışı simgeleyen kaz ayakları ya da ufak midilli figürleri küçük modellere örnek teşkil etmektedir. Bu anlamda da pek çok seçenek ortaya çıkarken, en çok da belli başlı modellere eğilmek gerekebilir. İşte bu anlamda da bazı modeller sizler için seçilmiştir;

– Kaz Ayağı; Vücudun her yerine yakışır ve yıllardan bu yana da asla modası geçmemiştir. Festivallerde, üniversite kampüslerinde ya da farklı sosyal çevrelerde kadınların çeşitli yerlerinde bu üç çizgili dövmeye rastlanabilir. Etrafı yuvarlak ile çevrili olan barış simgesi de bu şekilde tarif edilebilir.

– Ufak mevsim yaprakları; Her kadın baharın gelişini ayrı bir mutluluk ile karşılarken, mevsime ait olan ufak tatlı yapraklar da vücudun bazı bölgelerinde sırası ile sıralanabilir. Bu sayede de ortaya muazzam bir ortam çıkarılmış olacaktır.

   

– Minik hayvanlar; 2017 yılı ile beraber dövme figürleri bir miktar daha hayvanlara dönmüşken, ufak kuş ya da köpek figürleri de bu anlamda değerlendirilmektedir. Birbirinden şirin hayvanlara bu şekilde yer verilebilir.

– Gül ya da karanfil; En asil dövme figürleri arasında güller ya da karanfiller gelir. Bu iki figürü birlikte işletmek mümkün iken ayrı ayrı da değerlendirme yapılabilir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap