Yeni ; Kısa Saç Modelleri Erkek 2017 – 2018

 Yeni ; Kısa Saç Modelleri Erkek 2017 – 2018

En Güzel , Trend Kısa Saç Modelleri Erkek 2017 moda ve trendler anlamında birbirinden farklı ve hoş detaylar ile geçecek gibi görünüyor. Özellikle de erkekler için farklı tasarımlar ve yaklaşımlar şimdiden kendini gösterdi bile. Bir yandan kıyafet seçimlerinde, bir yandan ise kişisel tarzlar üzerinde bu etkilerden bahsetmek mümkün. Hele ki saç modelleri söz konusu olduğunda birçok erkek değişik tarzları deneyebilecek kadar farklı seçimler yapabilir durumda. İşte bu da erkeklerde kısa saç modellerini daha çok öne çıkarmakta…

Erkeklerin genel itibariyle kısa saçlı oldukları toplumumuzdan görülebilir. 2017 yılında da bu kısa saçlı hal devam edecektir. Özellikle de kazıtarak sıfır saç stili yaratan, kazıtmadan çok kısa bırakan erkeklere de rastlamak mümkün. İşte tüm bunlar düşünüldüğünde ise yakışıklı ve sempatik görünmek isteyen erkeklerin 2017 yılında kısa saçları ile şov yapacakları aşikar gibi.

    

Kısa Saç Modelleri

Erkeklerin saç modeli belirlerken kadınlar kadar zorlanmadıkları bilinir. Çünkü erkekteki saç şekil versiyonları o kadar da fazla değildir. Bu nedenle de tercih noktasında bir takım modeller daha çok öne çıkar. Geçmişten günümüze kadar en etkili ve en hoş modelleri denemeye çalışan erkekler, bugün de kısa saçları ile değişik tarzlar ortaya koymak isteyebilirler. 2017 yılına ait modellerde 90’lardan kalan Amerikan kesim ya da alaborus tıraş gibi seçenekler bulunmazken, saçın her yerde eşit uzunlukta olduğu kısa kesim modelleri ile neredeyse kafa derisinin göründüğü çok kısa saç modelleri dikkat çekmektedir.

    

Kısa Saç Modelleri Erkek 2017

2017 yılı her yönü ile sadelik ve şıklık barındıran bir trendler yılı olmaktadır. Bu nedenle de erkeklerin özellikle kısa saç modellerinden istifade etmesi kaçınılmazdır. Favorilerin yukarıda, yani kısa kesim olarak bırakıldığı bu modellerde bilhassa da sıcaklarda terlememek, bunalmamak gibi durumlar için bu kesimlerin tercih edildiği görülebilir. Sıcak havaların da etkisi ile bu modellere yönelmenin kolaylaştığı görülebilir. Sadece havalardan dolayı değil, iş hayatında gömlek giyen ve ense kısmında saç toplanmasını istemeyen pek çok erkek de yine bu modelleri tercih ederek rahatlık ve huzur bulabilirler.

2017 yılında saçı kazıtmak da kısa saç modelleri arasında yer almaktadır. Erkeklerin tarz olarak çok kısa saçları istemeleri bu sene sıkça görülecektir. Bir takım sanatçı ve şarkıcıların da bu tarz modelleri benimsemesi ile 2017 yılında gençlerin de söz konusu kısa saç modellerine kolay adapte olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de saç kazıtmak ya da oldukça kısa kestirerek varlığı ile yokluğu bir olan saçlara sahip olmak bu sene tercih edilebilir.

Öte yandan üst ve yanların kısa, önlerin ise şekil verebilmek için bir miktar uzun bırakıldığı modeller de bu sene sıkça görülecektir. Hatta kimi erkekler daha marjinal bir seçim olarak önde bıraktıkları bir tutam saçı farklı renklere de boyatabilirler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap