Yeni Sezon Kaburga Model Gelinlik Modelleri

 Yeni Sezon Kaburga Model Gelinlik Modelleri

Sizin için hazırladığımız. Yeni Sezon Trend Kaburga Model Gelinlik Modelleri 2017 

Her sezon büyük bir merakla beklenen gelinlik modelleri nihayet vitrinlerde boy göstermeye başladı. Gelin adayları hayalilerindeki gelinliği ararken sezonluk modellerden de etkilenmekte, hem şık ve zarif hem de son trendi takip etmekle heyecanı ikiye katlanmaktadır.

2017 gelinlik modellerine damgasını vuran kaburga gelinlik modelleri son derece şık ve abartıyı seven gelin adayları için ideal bir modeldir. Kaburga gelinlik modelini bele kadar vücuda oturan, belden itibaren kaburga görünümlü tarlatan ile adeta yelpaze gibi genişleyen bir model olarak ana çizgilerle anlatmak mümkündür. Straplez, dağınık yaka, ince askılı ya da karpuz kollu modellerinin yanında, kaburga modellerin tesettür tasarımları da bulunmaktadır.

  

Kaburga gelinlik modelleri kumaş seçimi de alternatifi bol olan bir tercihtir. Örneğin, Fransız güpürü, güpür, taş işlemeli, simli, şifon ve daha pek çok tercih ile abartılı ve kabarık kaburga gelinlik modellerine sahip olmak mümkündür.

Kaburga gelinlik modellerinde duvak seçimi de alternatifi bol olan kısa ya da uzun duvakla da kullanılan bir gelinlik modelidir. Tesettür olarak şık bağlanan ve taşlarla süslenen ince zarafetin yanında sadece çiçekli bir taçla da duvak yerine kullanılabilen seçimler ile kaburga gelinlik modelleri kişi tercihlerine göre zenginleştirilmektedir. Böylece bu sezon gelinlik trendi çok geniş bir kitleye hitap etmenin yanında hem dekolte olarak hem de tesettür olarak uygulanabilecek bir gelinlik modeli şeklinde daha şimdiden büyük ilgi görmeye başlamıştır.

Gelinlik denildiğinde uzun ve beyaz gelinlikler akla gelmektedir. Ancak kısa gelinlik sevenler için de kaburga gelinlik kesimi uygun bir model olup, arzuya göre kısa modelleri de tasarlanabilmektedir.

Kaburga gelinlik modelinin en önemli özelliği gelinliğin altına giyilen ve gelinliği kabarık göstermesi amacı ile kullanılan jüpon ya da tarlatanın tıpkı kaburga görünümünde, deniz dalgası gibi inişli çıkışlı olması ve gelinliğin etek kısmını daha abartılı ve deniz dalgası gibi göstermesidir. Diğer bir özelliği ise kişiye özel tercihler ile yaka, kol, etek boyu, duvak seçimi ile kumaş ve dantel seçimindeki seçeneklere açık olmasıdır. Sonuç olarak bu sezon kaburga gelinlik modellerini çok seçenekli tasarımlarda göreceksiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar
1
 • Rapunzel
  Rapunzel
  ziyaretci
  6 sene önce

  Kaburga gelinlik kullanışlımı kaburga kısımları kırılır mı

  Cevapla
  26