Yeni Sezon ; Yaz , İlkbahar Kısa Pantolon Kombinleri 2017

 Yeni Sezon ; Yaz , İlkbahar Kısa Pantolon Kombinleri 2017

2017 Yılında Çıkan Yeni İlk Bahar – Yaz Kısa Pantolon Kombinleri

Kadınlar için moda çok önemli bir konu, bu nedenle de pek çok kadın kıyafet seçiminden aksesuar tercihlerine kadar çeşitli tercihleri ince eleyip sık dokuyarak yapabilir. Özellikle de son dönemlerde farklı kombinler denemek isteyen herkes için bir takım ürünler daha çok öne çıkarken, kısa pantolonlar ise hayli ilgi gören ürünler arasında kendini göstermektedir. Çünkü kısa pantolonlar gerek tarz olarak, gerek ise kullanım olarak kadınlara önemli avantajlar sağlamaktadır. Bununla beraber yine çeşitli kombinlerin denenmesinde de baş rolü kendileri oynamaktadır. İster kadife olsun, ister bez olsun, ister daha farklı kumaşlardan üretilsin en güzel kombinler ortaya çıkarılabilir. Bir önceki yazımızda bahsettiğimiz Kısa Kot Şort Kombinleri 2017  inceleyebilirsiniz.

  

       

Kısa Pantolonlar ile Kombinasyonlarınızı Yapın

İşe giderken, dışarı çıkarken, arkadaşlarla buluşup farklı etkinliklere katılırken ya da istediğiniz her an bu tür kombinleri gerçekleştirerek kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Özellikle de kısa pantolonların kullanımındaki farklı hava bu tür kombinasyonları daha iyi ve daha net şekilde desteklemektedir. Bu kombinlerin nasıl yapıldığına dair bazı fikirleri ise burada sizler ile paylaşmak istiyoruz…

       

Kısa Pantolon Kombinasyonları

– Desenli kısa pantolonlar; Üzerindeki desenler ve şekiller ile dikkatleri üzerine çeken güzel bir kısa pantolon sayesinde değişik bir atmosfer yaratmak mümkündür. Bu anlamda da desenli kısa pantolonlar için farklı kullanımlar söz konusu olabilir. İşe giderken ya da sosyal bir çevrede yer alırken canlı renklere sahip kısa pantolonları yine ilgi çekici renklerde üretilmiş olan ayakkabılar ile tamamlamak gerekebilir.

      

      

– Kadife kısa pantolonlar; Tam bir iş kadını gibi görünmek ve profesyonel bir görüntü vermek için kadife kısa pantolonlar ile bazı gömlekler kombine edilebilir. Bu şekilde ofise rahat şekilde gidilebilirken, aynı zamanda değişik alternatiflerle de yenilikler yaratılabilir. Kadife kısa pantolonun renginin açık olması da bu tarzı destekleyen bir unsurdur.

      

– Düz renkli kısa pantolonlar; Desen barındırmayan, kumaşın da düz rengi tam anlamı ile yansıtabildiği seçenekler her daim kadınları mutlu hissettirir. Sade ve şık bir görüntü bu şekilde verilirken, pek çok ortam için de gerektiğinde bir gömlek ve üzerine şal çekilerek uygun bir kullanım sağlanabilir.

      

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap