Yeni Trend; Dövme Modelleri Erkek Omuz – Kol 2017

 Yeni Trend; Dövme Modelleri Erkek Omuz – Kol 2017

Bu ay Erkek Dövme Modelleri 2017  yılında çıkan Yeni , Tarz, günlük hayatın çok önemli bir unsuru olarak erkelerin karşısına çıkar. Kendini hoş, yakışıklı ve karizmatik hissetmek isteyen her erkek önce kendini tarzını oturtmalı, ardından da kişisel bakım ve diğer hamleler ile farklı bir vizyona sahip olmalıdır. Bu anlamda da elbette ki bir takım konular gündeme gelebilir. Örnek olarak, saç tıraşında kendi imajına sahip olan erkeklerin çok daha özgüvenli olduğu görülebilirken, kaliteli ve güzel giyinmek de öemli bir meseledir. Bununla beraber dövme yaptırmak da tam olarak bu alana girer. Erkekler sevdikleri figürleri vücutlarında taşımaktan ve kendi tarzlarına bu figürleri yansıtmaktan hoşlanırlar. Burada da dikkat çeken bir diğer nokta olarak dövmenin nereye yaptırılacağı, ilgili bölgeye de en güzel hangi modellerin gideceğidir. Erkek omuz dövmeleri bu nedenle dikkat çeker.

 

      

En Kaliteli Dövme Modelleri Erkek Omuz – KoL Dövme Çeşitleri 

Erkekler çok farklı ve bir o kadar da güzel dövme modelleri ile kendilerini iyi hisseder

ler. Bu nedenle de herkes en çok sevdiği figür ve modelleri tercih ederek omzuna dövme yaptırabilirken, yetenekli ellerde bu dövmelerin oldukça kaliteli sonuçlarla ortaya çıkacağı da unutulmamalıdır. Buradan hareketle de erkekler için omuz dövme modelleri incelenebilir. Futbolcularda, basketbolcularda, sinema yıldızlarında ya da sanatçılarda görülebilen omuz modelleri incelendiği zaman isim yazılarından hayvan figürlerine kadar oldukça geniş bir dövme skalasından söz etmek mümkün olur.

  

Erkek Dövme Modelleri Omuz – Kol 2017

Erkeklerin omuzlarında taşımaktan mutluluk duydukları ilk figürler yazılara ve harflere dayalıdır. Gerek eşlerinin ya da sevdiklerinin baş harflerini omza kazıtmak, gerek ise çocuklarının isimlerini bu bölgede taşımak erkeklere hoş gelir. Bununla beraber aslan, kartal ya da kaplan gibi yırtıcı hayvanların resimleri de omuzlara dövme olarak işlenebilir. Sadece hayvan ya da isimler değil, poker simgelerinden değişik nesnelere kadar pek çok farklı seçenek erkeğin beğenisi doğrultusunda omuz bölgesine dövme olarak yaptırılabilir. Omzun genişliği, hacimli yapısı gibi unsurlar da yaptırılacak olan dövmenin seçiminde önemli etkenler arasında gelir. Dilerseniz siz de omuz bölgenize farklı dövme çeşitleri yaptırıp tarzınızı güçlendirebilir, hoş bir görünüm ile oldukça iyi sonuçlar da alabilirsiniz.

      

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar
1
 • Özgür
  Özgür
  ziyaretci
  5 sene önce

  Boyunda üc hac olan dövmeyi yaklasik bir yildir takip ediyorum…acaba bu dövmeyi yaptirmak kaca mäl olur…

  Cevapla
  30