Kapat

Yeni ve Çekici Kadın Omuz Dövme Modelleri

Anasayfa
DÖVME MODELLERİ Yeni ve Çekici Kadın Omuz Dövme Modelleri

Bayanlar için seçtiğimiz 2017 yılında çıkan en yeni küçük , büyük bayan omuz dövme modellerini sizler için bir araya topladık. Dilediğiniz Kadın omuz dövme modellerini inceleyebilir dövme yaptırmadan önce fikir sahibi olabilirsiniz.

Milyonlarca kadın için dış görünüş hayattaki pek çok şeyden daha değerlidir. Önemli ve güzel bir etki bırakmak, sosyal çevrede akılda kalıcı olabilmeyi başarmak, birbirinden güzel kıyafet ya da aksesuarları bulup buluşturmak ve çeşitli eklemeler le kendini harika hissetmek pek çok kadının seçimi olarak öne çıkar. Burada atlanmaması gereken bir detay daha vardır, o da kadınlardaki dövme merakıdır. Dövme yaptırılarak kendini harika hisseden çok sayıda kadın bulmak mümkündür. Buna ek olarak vücudun çeşitli yerlerine yaptırılan bu dövmeler için seçilecek olan modeller de önem taşır. Bundan dolayı kollar için ayrı modeller, bel için ayrı modeller, omuz için farklı modeller düşünülebilir.

   

En Güzel Omuz Dövme Modelleri

Kadının tarzını ve dünyaya bakış açısını yansıtan söz konusu dövmeler arasında birbirinden ilginç modeller de olabilirken, 2017 kadın omuz dövme modelleri ise oldukça dikkat çekmektedir.

 

 

Yıllardır süregelen dövme yaptırma alışkanlığı erkeklerde olduğu kadar kadınlarda da vardır ve kadınlara erkeklerden daha çok yakıştığı söylenebilir. Kendini bilen, ne istediğini de bilen kadınlar için dövme modelleri ön plana çıkacak, buna uygun şekilde de vücuda işlemeler yapılacaktır. Omuz bölgesine bakıldığında ise kadınların tercih ettikleri çeşitli seçenekleri 2017 kadın omuz dövme modelleri başlığı altında toplayıp sergilemek mümkün olur. Bu alanlarda daha çok uzantısı ya da kuyruğu olan modeller seçilirken, buradaki mantık ise omuzdan göğse ya da sırta modelin devamının dökülmesi imajının verilmesidir. Son derece otantik, bir o kadar da estetik olan bu tarz uygulamalar ile birbirinden güzel etkiler yaratılabilir. Burada kadının zevki çok önemlidir.

Dökümlü modellere göz atıldığında yıldızlardan bahsetmek olasıdır. Kuyruklu yıldız modeli ya da akıp giden takım yıldızlar omuz için düşünülebilir. Bu gerçekten de harika bir seçenek olabilir. Yine buna benzer olarak gücün ve kudretin simgesi bir yırtıcı hayvanın omza yaptırılması, kuyruk kısmının da aşağıya doğru indirilmesi görülebilir. Tüm bunlar ve çok daha fazlası ise 2017 kadın omuz dövme modelleri arasında kendini gösterir. Kaliteli uygulanalar ile siz de kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir